Ģimeņu atbalstam sāk sociālu kampaņu «Esi man blakus»

Bērni Latvijā nereti nejūt pietiekamu atbalstu no savām ģimenēm. Viņi jūtas vientuļi, garlaikoti, daudzus nomāc nepamatots uztraukums. Iespējams, tas bieži saistīts ar to, ka bērniem neizdodas pietiekami daudz un pietiekami kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar saviem vecākiem. Tāpēc tiek uzsākta jauna sociālā kampaņa “Esi man blakus”.

Viens no sociālā kampaņa “Esi man blakus” idejas autoriem ir aģentūras TBWA radošais direktors Kaspars Eglītis. Kampaņā darbojas arī mūziķis Kaspars Zemītis.

"Vienmēr būs aktuāli, lai bērnam ir labi pavadīts laiks kopā ar vecākiem. Doma, ka nākotne bērnu izpratnē ir tas, uz ko raudzīties, ir nepareizi. Bērni nav tikai mūsu nākotne, bet tagadne," domā Kaspars Eglītis.

“Vecāku un bērnu kopā pavadītais laiks nekad nevar būt par daudz. Es esmu trīs bērnu tēvs, bieži jāpaspēj daudzas lietas. Esmu priecīgs, ka šajā projektā varu būt noderīgs,” skaidro mūziķis Kaspars Zemītis.

Šajā iniciatīvā ir tapusi dziesma (sadarbībā ar bērniem) un portālā mammamuntetiem.lv ir platforma, kur smelties idejas radošām aktivitātēm laika pavadīšanai kopā ar bērniem.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti