Ģimeniskam trešdienas vakaram - radošā darbnīca bērniem, prāta spēles pieaugušajiem

Lieliska iespēja vecākiem ar bērniem izrauties no mājas, pavadīt laiku kopā omulīgās telpās, iepazīties ar jauniem draugiem un izzināt pasauli! Kamēr lielie pārbauda savas zināšanas, tikmēr mazie darbojas radošajā darbnīcā. Pieaugušie patīkamā gaisotnē pavadīs izzinošu vakaru, bet mazie ķipari zīmēs, līmēs un visādi citādi darbosies!

Ko tas nozīmē, kas notiks? Mazajiem būs iespēja atsevišķā telpā radoši darboties un labi pavadīt laiku kopā ar radošās darbnīcas vadītāju, kam ir liela pieredze darbā ar bērniem. Vēlamā vecuma grupa ir 3 – 10 gadi.  Pieaugušie aicināti nākt ar savu komandu vai pievienoties brīvajai komandai. Komandas savā starpā sacenšas par labāko rezultātu. Notiek vairākas kārtas, kur katrā tiek uzdoti vairāk vai mazāk āķīgi jautājumi, uz kuriem jāsniedz pareizās atbildes. Tēmas – ļoti dažādas, par jebko! Pat ja nezināsiet pareizās atbildes, uzzināsiet daudz jauna!

 

Sarežģītība. Nav jābaidās, ka šis pasākums ir tikai erudītiem. Turklāt tieši darbs komandā dos papildus efektu, jo kaut ko vienmēr kāds zina un, liekot kopā prātus, efekts būs pārsteidzošs!

 

Komanda. Varat nākt ar savu komandu (3-6 cilvēki), vai, ja vēlaties piedalīties, bet nav kompānijas, vai neesat tik daudz, lai veidotu komandu – nebēdājiet, nāciet pie mums un kopā izveidosim komandu, iepazīsimies ar jauniem cilvēkiem, asināsim prātu un palutināsim vēderus ar gardām uzkodām un dzērieniem!

Pieteikšanās. Lūdzam iepriekš pieteikties, norādot komandas nosaukumu un cilvēku skaitu, vai arī norādīt, ka vēlaties pieteikties atvērtajai komandai. Neaizmirstiet norādīt vai un cik mazo ķiparu būs līdzi! Pieteikties var, rakstot mums uz e-pastu [email protected], vai aizpildot pieteikumu šeit.

  • Kur. Tējnīcā "Materia", Mūkusalas ielā 17, Rīga.
  • Kad. 22.februārī.
  • Cikos:  No 18.00 līdz 21.00.
  • Cik maksā: Prāta spēlei 2,50 eiro, bērnu darbnīcai 5 eiro.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti