Ģimenes un bērnus aicina iedvesmoties no skaņām, krāsām un pasakām Ķimales muižā

Ķimeles muižā svētdien, 16.augustā notiks pasākums ģimenēm un bērniem, kurā skolotājas Gintas Ernštreites, mākslinieka Rituma Ivanova un komponista Platona Buravicka iedvesmoti un atbalstīti varēs pētīt augus, krāsas un skaņas.

Šo notikumu Ķimeles muižā veido trīs radoši cilvēki, un aicina ģimenes un bērnus iedvesmoties no viņiem un radīt kopā. Pasākumā būs radošās darbnīcas, dabas pētniecība, Rituma Ivanova mākslas darbu izstādes atklāšana, skaņu performance un citi izzinoši, iedvesmojoši un sajūtām veltīti pasākumi.

Pasākums notiks 16.augustā no 12.00 līdz 22.00. Vairāk par pasākuma norisi var uzzināt Ķimeles "Facebook" ierakstā. 

Interesenti ģida pavadībā varēs apskatīt muižas ēkas.

Ķimales Muiža pirmo reizi rakstos ir minēta 1624.gadā. Nozīmīga ēkas pārbūve esot notikusi 1890.gadā arhitekta Teodora Zeilera vadībā. Muižai līdz 1920. gadam vairākkārt mainījušies saimnieki, pārsvarā muiža bijusi baltvāciešu ģimeņu īpašumā. No 1926.gada līdz 2012.gadam muižas ēkā atradās Padures pamatskola. Kad skola no Ķimales muižas aizgāja, tad astoņus garus gadus Muiža vientulīgi gaidīja savu atdzimšanu. Šī gada pavasarī muižu iegādājās ģimene, kas ir iecerējusi tajā atgriezt dzīvību, izveidojot vietu īpašu notikumu svinēšanai, radošiem notikumiem un atpūtai, īpaši gaidot ciemos ģimenes un bērnus.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti