Ģimenes sporta dienā pie Māras dīķa varēs izmēģināt veiklību «Lecamauklu čempionātā»

Māras dīķa parkā Rīgā šovakar atklās „Ģimenes sporta dienu 2018/2019”, kurā varēs satikt gan kalnu slēpotāju Kristapu Zvejnieku un skrituļslalomistu Miku Zvejnieku, gan izmēģināt veiklību florbola šķēršļu joslā, lidojošā šķīvīša distancē un citās sportiskās aktivitātēs.

Mazākie dalībnieki kopā ar vecākiem varēs izgatavot netradicionālu sporta inventāru no sadzīves priekšmetiem, piemēram, veidot hanteles no pudelēm, kas pildītas ar smiltīm.  Bezmaksas Ģimenes sporta dienas notiek Rīgas domes Labklājības departamenta projekta „Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros un turpināsies visu augustu un septembri, kā arī nākamajā vasarā dažādos Rīgas parkos.

Sarmīte CinovskaMāra Rozenberga
  „Svarīgākais, ka visa ģimene var nākt un piedalīties. Būs gan ierastāki sporta veidi, kā sitieni pa futbola bumbu vārtos, gan metieni ar basketbola bumbu. Būs arī neierastāki – metieni ar regbija bumbu, florbola distance. Būs arī iespēja ar mūsu labāko kalnu slēpotāju, olimpieti Kristapu Zvejnieku sacensties lecamauklu lēcienos un piedalīties „Lecamauklu čempionātā”. Tā ir tāda interesanta lieta, ko mēs visi it kā sen jau mākam, tomēr varbūt kāds arī sen nav lecis. Tā ir ļoti veselīga disciplīna visiem vecumiem un sagatavotībai. Pieaugušie varēs mēģināt lēcienus minūtē, bērni – pusminūtē,” stāsta projekta pārstāve Sarmīte Cinovska.

  Sporta dienā būs iekļautas vairākas sporta spēļu disciplīnas visai ģimenei,  ko arī pēc tam var spēlēt gan ģimenes, gan draugu lokā, gandrīz jebkurā vietā, bet jo īpaši – brīvā dabā. Sporta speciālisti paskaidros, kā pareizi izpildīt vingrinājumus, pastāstīs par katra vingrojuma nozīmi un ietekmi uz mūsu organismu.

  Sīkāka informācija par ģimenes sporta dienām un citām projekta aktivitātēm pieejama mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Vecāki un bērni
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti