Ģimenes diena kinoteātrī «Kino Bize» - bērnu aizsardzības dienā

Atzīmējot skolēnu vasaras brīvlaika sākumu un Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, kinoteātris “Kino Bize” 1. jūnijā aicina uz seansiem un dažādām aktivitātēm visas dienas garumā. Filmu programma ietvers šīs sezonas laikā iecienītākos kinodarbus bērniem, bet pirms un pēc seansiem apmeklētāji tiks aicināti uzkavēties kinoteātrī, lai izmēģinātu dažādas spēles no “Muzle”, kā arī “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi” krāsojamās lapas un uzdevumus.

Sestdienas, 1. jūnija programma:

10.30 - ''Gordons un Padija'' (2017)
14.30 - ''Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi'' (2019)
16.00 - ''Kleo un Pols'' / Cléo & Paul (2018)
17.30 - ''Los Bando'' (2018)
19.30 - ''Frīdas vasara'' / Summer 1993 (2017)

Animācijas filma “Gordons un Padija” vēsta par mežā pastrādātu zādzību, kuru izmeklēt dodas krupītis Gordons, bet pēkšņi pie apvāršņa parādās jauna pelīte – Padija un atklājas, ka viņai piemīt īsts detektīva talants! Savukārt pašmāju animācija “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi” ir piedzīvojumu stāsts par diviem bērniem, runājošu suņu baru un priekšpilsētas glābšanu. Abas filmas ir piemērotas bērniem no trīs gadu vecuma.

Rīgas Starptautiskā kino festivāla bērnu žūrijas apbalvotā filma “Los Bando” tiks demonstrēta plkst. 17.30 un tā ir par diviem labākajiem draugiem Akselu un Grimu, kuriem trūkst basģitārista un mākas dziedāt, bet ir vēlēšanās piedalīties rokmūzikas čempionātā Norvēģijā.

Ģimenes filma “Kleo un Pols” ir neparasti kinematogrāfiska un dzīvīga, tajā divi mazi bērni piedzīvo Parīzi bez pieaugušo klātbūtnes.

Dienu noslēgs filma “Frīdas vasara”. Tā stāsta par to, kā Frīda pēc lieliem pārdzīvojumiem tiek aizvesta no lielpilsētas dzīves Barselonā pie mammas brāļa ģimenes laukos, kur bezrūpīgās rotaļas un saulainā vasaras ikdiena mijas ar nevainīgu dumpinieciskumu un pārpratumiem, meitenei cenšoties sadzīvot ar jauniem apstākļiem un ģimeni. Visas trīs filmas ir piemērotas bērniem no septiņu gadu vecuma.

Vairāk par katru no filmām un seansiem: www.kinobize.lv

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti