Ģimenes darbnīcā aicina uz ceļojumu cauri vārdu mežam - «Noskaņas pasaulītes»

“Noskaņas pasaulītes” darbnīcas aicinās paskatīties uz dzejas daudzslāņainību, pievēršot uzmanību vārdiem, kas to veido, un dažādajiem veidiem, kā tos var interpretēt un kā tie savstarpēji mijiedarbojas.

3. novembrī plkst. 11.00 pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem ir aicināti uz darbnīcu “Noskaņas pasaulītes” Raiņa un Aspazijas mājā Rīgā, Baznīcas ielā 30.

Māksliniece Ella Mežule vadīs bērnus un vecākus ceļojumā cauri vārdu mežam, pakavējoties pie individuālām sajūtām un domām. Kopā lasot Aspazijas un Raiņa dzeju, veidosim mazas atmosfēriskas kolāžas–pasaulītes caur krāsu, formu, līniju un asociatīviem zīmējumiem.

Arī pati savos darbos Ella Mežule bieži spēlējas ar zīmju dažādo un daudzpusīgo uztveri, radot gan gleznas, gan ilustrācijas.  Māksliniece ir glezniecību un dažādu cita veida mākslu studējusi jau vairāk nekā 9 gadus, savas zināšanas papildinot gan Īrijā (National College of Art and Design), gan Itālijā (Accademia di Belle Arte di Napoli). Viņas darbi ir tikuši izstādīti Lietuvā, Igaunijā, Īrijā, Beļģijā, Latvijā, Itālijā un daudz kur citur. 2016. gadā Ella saņēma Brederlo von Sengbusch mākslas prēmiju, bet 2017. gadā viņa saņēma Valdemāra Tones stipendiju.

Darbnīca “Noskaņas pasaulītes” ir sestā no septiņām nodarbībām ģimenēm, kas no jūnija līdz decembrim notiek Raiņa un Aspazijas mājā. Piecas mākslinieces – Ilze Aulmane, Ieva Baumgarte, Līva Kaprāle, Ella Mežule un Eva Vēvere –, izmantojot dažādas tēlotājmākslas tehnikas (grafiku, glezniecību, tekstila dizainu u.c.) un rosinot bērnus un vecākus iepazīt Aspazijas un Raiņa tekstus, sniegs iespēju ģimenēm radoši darboties kopā, veidojot savus mākslas darbus.

Lūgums pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 29572469.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti