Ģimenes ar bērniem aicina uz filmu «Lielais Indriķis» un radošo darbnīcu

"Bērnu rītu" pasākumu ciklu "Kino Bize" turpina ar "Animācijas brigādes" jauno pilnmetrāžas filmu "Lielais Indriķis", kas ekranizēta pēc mākslinieka, scenāriju autora un producenta Māra Putniņa grāmatas "Mežonīgie pīrāgi un Lielais Indriķis" motīviem. Pēc seansa dalībnieki tiks aicināti piedalīties radošajā darbnīcā, kurā tiks apgūtas filmā izmantotās leļļu animācijas metodes, informēja pasākuma organizētāji.

Pasākums "Kino Bize" notiks 12. februārī pulksten 11.00.

Programma piedāvā mākslinieciski augstvērtīgu ģimenes filmu "Lielais Indriķis", kā arī sirsnīgi pavadīt laiku kopā ar tuviniekiem radošajās darbnīcās pēc seansa. Gaidīts ikviens no piecu gadu vecuma.

Filma stāsta par Lielo Indriķi, lielāko, ar speķi pilnāko Lielpīrāgu, kurš ar savu spēku un lielo vāli spēj uzveikt jebko! Pēc ilgu gadu sirošanas un piedzīvojumiem uz Speķa Lodes Mežonīgo pīrāgu kapteiņa Mordāna vadībā, Indriķis nolemj atgriezties dzimtenē, kur viņu sagaida jauni piedzīvojumi. Lielais Indriķis atklāj, ka dzimteni ir pārņēmuši Austrumu pīrāgi cara Aivena Briesmīgā vadībā, un nekas cits neatliek, kā sākt cīņu par dzimtās zemes atbrīvošanu.

Radošajā darbnīcā pēc seansa dalībnieki varēs apgūt leļļu animācijas metodes, veidojot savas unikālās figūriņas no plastilīna un iemūžinot tās stopkadru filmiņā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti