Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Edgaru Šnepu

Rīta Panorāma

«Opus Pro» jaunais CD «Būsim kopā arvien»

Zinātniskais teātris – laboratorium.lv

Formulu var pierādīt! Eksperimentu izrādēs bērni apgūst zinātnes pamatus

Izprast zinātnes likumus visvienkāršāk ir eksperimentējot. Bērni, kuri regulāri ierodas uz “Laboratorium.lv” izrādēm, sāk interesēties par zinātni un dabas likumiem. Eksperimenti pārsteidz un saista arī pieaugušos. Izrādes laikā notiek komunikācija starp apmeklētājiem un aktieriem. Parasti par izrādes dalībniekiem kļūst paši smaidīgākie apmeklētāji, pauž raidījumā “Rīta panorāma”.

Pats svarīgākais - izrādēs apvieno zinātni ar mākslu, izrādēs ir profesionāli aktieri, katrai izrādei sava mērķauditorija, tēma. “Zinātne ir interesanta un krāsaina, tā nav tik garlaicīga, kā liekas no pirmā acu skatiena, tās nav tikai formulas un grāmatas, bet arī “forši”, interesanti un skaisti eksperimenti, “ izrādes raksturo pasākumu organizatore Lesia Bogachova.

“Laboratorium.lv” dibinātājs Mārtiņš Gulbis pauž, ka priekšnesumā izrāda bērniem dažādus eksperimentus un paskaidro, kas notiek. “Fizika vai ķīmija ir formula, bet to ir iespējams parādīt, pārbaudīt.”

Aktierim un “Laboratorium.lv” dibinātājam Vladislavam Šavlovskim ir interesanti parādīt, ka zinātne ir interesanta.

“Laboratorium.lv” nodarbojas ar zinātnes popularizēšanu zinātniskajā teātrī, zinātnes skolā, dodas ciemos uz skolām, lai bērniem zinātne būtu interesantāka.

"Laboratorium.lv" mājaslapā varat apskatīt zinātnes skolas, pasākumu, svētku un izrāžu piedāvājumu, lai interesējošo varētu apmeklēt, kad publisku pasākumu rīkošana atkal būs atļauta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti