Festivālā «Dari pats» mazos dzejniekus aicina uz diskusiju un dzejas meistarklasi

Sestdien, 3. jūnijā, atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, Kalnciema kvartālā norisināsies ikgadējais bērniem veltītais festivāls “Dari pats”.

Festivālā interneta žurnāls “Satori” piedāvās īpašus notikumus – diskusiju ar bērniem, ko vadīs dzejnieks un žurnālists Toms Treibergs, kā arī dzejas meistarklasi, kur bērniem iemaņas dzejoļu rakstīšanā palīdzēs apgūt Zane Brūvere, Marija Luīze Meļķe un Aivars Madris.

No pulksten 11.00 līdz 12.00 uz Kalnciema kvartāla skatuves norisināsies ļoti nopietna diskusija, kurā piedalīsies pieci sākumskolas vecuma bērni, kas dzejnieka un žurnālista Toma Treiberga vadībā diskutēs par svarīgām lietām – par to, ko nozīmē būt bērnam, par to, kādam ir jābūt draugam, par to, kas šobrīd notiek Latvijā, un par dzīves veiksmēm un grūtībām. Diskusija vēlāk rakstiskā veidā būs lasāma interneta žurnāla “Satori” sadaļā “Ar bērniem”.

Savukārt no pulksten 12.15 līdz 14.00 brūnās mājas zālē visu vecumu bērni aicināti atklāt sevī dzejnieka talantu. To ar dažādām metodēm palīdzēs darīt kultūras producente Zane Brūvere, kā arī jaunie dzejnieki Marija Luīze Meļķe un Aivars Madris.

No pulksten 14.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartāla bedrē bērniem tiks piedāvāta Garās pupas stādīšanas darbnīca, kur ikviens varēs kūdras podiņā iesēt un izaudzēt savu garo pupu. Darbnīcu rīko bērnu kultūras projekts “Garā pupa”, par kuru, tāpat kā par “Satori”, atbild biedrība “Ascendum”.

Festivāls "Dari pats" piedāvās arī brīvdabas koncertu "Meža dziesmas", galda spēļu izstādi, māla nodarbības, slēpņošanas spēli, deju priekšnesumus, grāmatas "Kaiju karalienes noslēpums" atvēršanas svētkus un "Bikibuku" izstādi. Kamēr bērni aizrautīgi darbosies kādā no aktivitātēm, vecāki savu laiku varēs pavadīt zemnieku un amatnieku tirdziņā. Pilna pasākuma programma pieejama šeit.

Visi pasākumi ir bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti