Eseju konkurss skolēniem par videi draudzīgām izvēlēm. Balvās divriteņi un viedpulkstenis

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Skolēnus aicina piedalīties biedrības "Ascendum" organizētajā eseju konkursā "Viena diena nākotnei" par videi draudzīgām izvēlēm un iegūt vērtīgas balvas – pilsētas divriteņus un sporta viedpulksteni, paziņojumā presei informēja konkursa organizētāji.

Eseju konkurss ir viena no "Ascendum" organizētajām aktivitātēm kampaņā, kuras galvenais mērķis ir ne tikai izglītot jauniešus par videi draudzīgām izvēlēm, bet arī iedrošināt kļūt par vides vēstnešiem savās ģimenēs, draugu un paziņu lokā.

Konkursā var piedalīties pamatskolu un vidusskolas klašu skolēni, rakstot eseju par kādu no četrām tēmām:

1) Kāpēc mana paaudze izglābs pasauli.

2) Mazo lietu spēks klimata pārmaiņu novēršanā.

3) Ko es varu iemācīt pieaugušajiem par vidi?

4) Mana zaļā rutīna.

Esejas vērtēs žūrija, trīs labākās esejas katrā grupā tiks apbalvotas – labākie darbi tiks publicēti interneta žurnālā "Satori.lv", savukārt to autori saņems balvā “Bottecchia” pilsētas divriteņus, ko nodrošina sporta preču veikals “Sportland”. Viens uzvarētājs saņems apdrošināšanas kompānijas “Ergo” specbalvu – sporta viedpulksteni. Vēlamais eseju garums ir līdz 3000-3500 zīmes, tās ar informāciju par autoru – vārdu un uzvārdu, mācību iestādi un klasi, kā arī tālruņa numuru – jāsūta uz e-pasta adresi [email protected].

"Mēs zinām, ka jaunieši jau tagad ir izglītotāki un zinošāki par dažu labu pieaugušo, tāpēc ticam, ka tieši jaunajai paaudzei, ir ko teikt un ko pastāstīt pārējiem," norāda "Ascendum" vadītāja Antonija Skopa. "Šī ir lieliska iespēja iegūt ne tikai videi draudzīgu pārvietošanās līdzekli, bet arī likt sevi sadzirdēt. Izmantojiet to!"

Esejas var iesūtīt līdz 2021. gada 18. aprīlim ieskaitot. Uzvarētāji tiks paziņoti pēc 3. maija.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti