«Es un māksla» - LNMM aicina bērnus uz zīmēšanas nodarbību

Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā (LNMM) 22. augustā plkst.12.00 notiks zīmēšanas nodarbība bērniem "Es un māksla". Nodarbības vada māksliniece un muzejpedagoģe Diāna Dimza-Dimme.
Mākslas darbi muzejā nodarbību laikā kļūst par izpētes objektu un tēmu zīmēšanas uzdevumiem. Skatoties, domājot, zīmējot iespējams vairāk uzzināt par mākslas tapšanas procesu, mākslas veidiem, autoru personībām un vēsturi.


Programma bērniem palīdz nostiprināt manuālās prasmes, novērošanas spējas un komunikāciju grupā. Radošais darbs vienmēr izdodas, jo galvenais ir process un prieks, kas rodas zīmējot!

Nodarbības norise:

  • Biļešu iegāde un pulcēšanās pie Informācijas punkta (2. stāva vestibils).
  • Iepazīšanās ar muzejpedagogu un noteikumiem muzejā.
  • Pedagoga stāstījums par dienas uzdevumu, tā mākslas kontekstu. Uzdevums tiek izstāstīts latviešu valodā, pēc nepieciešamības krieviski vai angliski. Lūgums nekavēt nodarbības sākumu, lai dzirdētu uzdevumu! Biļetes uz nodarbību kasē pārstāj tirgot 15 minūtes pēc nodarbības sākuma.
  • Praktiskais darbs. Zīmēšana notiek uz grīdas vai uz spilveniem. Nodarbības ilgums ir no vienas līdz 1,5 stundām. Bērniem koncentrēšanās laiks zīmējumam var būt ļoti atšķirīgs.

Līdzi uz nodarbību nepieciešamais: eļļas pasteļu krītiņi, spilvens sēdēšanai un grīdas. Vēlams ierasties ērtās drēbēs, un sliktos laika apstākļos izmantot maiņas apavus.

Nodarbības piemērotas bērniem no 4 līdz 10 gadu vecumam. Priekšzināšanas nav nepieciešamas. Bērni var darboties patstāvīgi vai kopā ar pieaugušajiem.

Nodarbības vada māksliniece un muzejpedagoģe Diāna Dimza-Dimme.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti