Ēnu dienas uzsvars šogad – profesijas medicīnā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

No šīs nedēļas uzņēmumi ir aicināti pieteikties dalībai Ēnu dienā, kas pēc divu gadu pārtraukuma visā Latvijā notiks 6. aprīlī. Uzņēmumiem vakances jāreģistrē līdz 9. martam, jo no šī datuma vakancēm varēs pieteikties potenciālie ēnotāji – skolēni.

Saskaņā ar ārstu un citu medicīnas ekspertu pausto informāciju par katastrofālu veselības aprūpē strādājošo trūkumu Latvijā, šī gada "Ēnu dienas" tēma ir profesijas medicīnā.

"Junior Achievement Latvia" vadītājs Jānis Krievāns:
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

"Ēnu dienas" rīkotājs, "Junior Achievement Latvia" vadītājs Jānis Krievāns Latvijas Radio sacīja: "Tēma ir profesijas medicīnā visplašākajā veidā. Un līdz ar to mēs īpaši aicinām tieši medicīnas nozares pārstāvjus piedāvāt savas vakances, lai skolēni var iet un ēnot, un redzēt to, kā šī profesija "notiek" klātienē.

Protams, jābūt motivējošā veidā. Mēs zinām, ka ir ļoti daudz labi aprīkotu, izremontētu slimnīcu, un tās būtu arī jārāda.

To, ka šī nozare ir attīstīta un arī moderna," norādīja Krievāns.

KONTEKSTS:

"Ēnu dienas" mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem savukārt tā ir laba iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti