Eņģeļu darbnīca bērniem. Vēl var paspēt uz noslēdzošo nodarbību

Mākslas muzejā Rīgas birža rīt, 9.martā, notiks pēdējā bērnu radošās “Eņģeļu darbnīcas” nodarbība. Tajā bērni aplūkos izstādi “Reformācijai – 500” un iepazīs jaunus mākslinieciskās izteiksmes līdzekļus, gatavojot kustīgus eņģeļus.

Bībelē teikts, ka eņģeļi cilvēkiem atnesa pašu svarīgāko vēsti – ziņu par Kristus piedzimšanu. Būtiska loma eņģeļiem atvēlēta arī citās reliģijās, to tēli caurstrāvo senās kultūras un civilizācijas, arī mūsdienās māksla nav iedomājama bez eņģeļu klātbūtnes.

Nodarbības sākumā bērni muzeja pedagoga pavadībā izpētīs vizuāli un saturiski interesantākos izstādē “Reformācijai – 500” aplūkojamos mākslas darbus, gūstot ieskatu par grafikas tehniku, simbolu un tēlu nozīmi mākslā. Īpaša uzmanība tiks pievērsta mākslas darbu sižetiskajam saturam un attēlotajām kultūras tradīcijām.

Nodarbības otrajā daļā bērni dosies uz muzeja pedagoģiskajām telpām – “Mazo skolu”, kur muzeja pedagoga vadībā no papīra izgatavos kustīgus eņģeļus, radot savu eņģeļa vizuālo tēlu.

Darbnīcā izmantotā tehnika pieprasa no autora spēju koncentrēties un būt precīzam, tādēļ tās laikā bērni ne vien pilnveidos jau esošās prasmes un iemaņas darbā ar papīru, bet arī iepazīs jaunus mākslinieciskās izteiksmes līdzekļus un formas, gūstot darba prieku no radošās pašizpausmes.

  • Darbnīca notiks mākslas muzejā  "Rīgas birža" Doma laukumā 6, Rīgā.
  • Dalības maksa eņģeļu darbnīcā 1,50 eiro.
  • Vietu skaits ierobežots, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās! T: (+371) 67 226467, [email protected]
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti