Dod Pieci

Labdarības maratona «Dod Pieci» noslēgums

Dod Pieci

Bērns Kristiana| Dod Pieci 2018.

Bērns Breds| Dod Pieci 2018.

«Dod pieci!» aicina papildināt laimīgas ģimenes ideju krātuvi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Labdarības maratons „Dod pieci!” aicina papildināt „Laimīgas ģimenes” ideju krātuvi vietnē laimigamgimenem.lv.

"Dod pieci!" sociālajos klipos, ko palīdzēja sarūpēt „Dod pieci!” partneris „Amigo”, šogad runā par nepieciešamību veltīt laiku bērniem.

„Šos sociālos klipus mums palīdzēja sarūpēt „Dod pieci!” partneris „Amigo”, jo viņi jau vairāku gadu garumā kopā ar SKDS veido „Amigo Laimes indeksu”, veic pētījumus par ģimeņu tematiku un veido tīmekļa vietni laimigamgimenem.lv,” stāsta „Dod pieci!” pārstāvji.

„Mājaslapā laimigamgimenem.lv ir uzsākta ideju krātuves veidošana, kurā ikviens var gan ierakstīt savu padomu, gan smelties sev piemērotākās idejas, kā interesanti, aizrautīgi un no sirds pavadīt laiku ar bērniem. Kopā var paveikt daudz vairāk, tāpēc mēs aicinām talkā arī tevi!”

„Padalies ar saviem padomiem un pieredzi, lai ikvienā Latvijas ģimenē biežāk varētu būt kopā ar saviem bērniem pa īstam!” aicina „Dod pieci!”.

Labdarības maratona sociālajos klipos piedalās bērni – Breds (5 gadi), Emīlija (8), Elizabete (14), Gustavs (16), Kristaps (16), Kristiāna (12) un Aleksandrs (13).

"Dod pieci!" 2018

Laikā no 17. līdz 23.decembrim notiek sabiedrisko mediju labdarības akcija „Dod pieci”.

Šogad akcijā runājam par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. 

Maratonā iegūtie līdzekļi caur labdarības organizāciju Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas mācību sistēmas izveidei un ieviešanai vecākiem, kuru ģimenē ienāks bērns. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm.

Konteksts:

Labdarības maratons "Dod pieci!" šogad runā par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Uzsverot, ka bērniem vajadzīga mīlestība un nedalīta uzmanība no abiem vecākiem, Latvijas Radio 5 dīdžeji aicina ziedot piecus eiro par dziesmu pieci.lv ēterā, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem: kā audzināt patiesi laimīgu bērnu un nenodot savas traumas nākamajām paaudzēm.

Noskaties labdarības maratona «Dod pieci!» himnas video!

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Maratons notiek Doma laukumā līdzās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti