Dejas, rotaļas, ķekatas - Jaunā gada jampadracis Jūrmalā

Pirmajā jaungada dienā aicina uz jampadraci Dzintaru mežaparkā Jūrmalā, kur folkloras ansamblis bērnus un pieaugušos aicinās uz dejām un rotaļām latviskā garā, laimes liešanu, šaušanu ar loku un staigāšanu ar koka kājām (ķekatām). Būs atvērtas radošās darbnīcas un notiks citas aktivitātes. Vakara stundās parka apmeklētājus priecēs Gaismas parkā iedegtās ziemas noskaņu gaismiņas.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

 1. janvārī no plkst.12.00 līdz 17.00 visi aicināti aktīvi un jautri pavadīt pirmo jaunā gada dienu Dzintaru mežaparkā.

Iepazīt latviskās tradīcijas – tautas dejas un rotaļas – jūrmalniekus un pilsētas viesus aicinās folkloras ansamblis, būs laimes liešana, šaušana ar loku, varēs staigāt ar koka kājām, darboties radošajās darbnīcās un piedalīties citās atrakcijās.

Dzintaru mežaparks decembrī pārtapis par Gaismas parku, kur vakara stundās iedegas 85 tūkstoši LED gaismiņu jūras viļņa, sniega tematikas objektu, Ziemassvētku rūķu un zaķu formās.

Dzintaru mežaparka Gaismas parks ir lieliska vieta ģimenēm ar bērniem un aktīvās atpūtas cienītājiem, arī tiem, kuri dod priekšroku nesteidzīgām pastaigām. Parkā ir rotaļu laukumi dažādu vecumu bērniem, celiņi skrituļslidotājiem un gājējiem un skeitparks. No mežaparka skatu torņa ar 12 skatu laukumu platformām, no kurām augstākā ir 33,5 metru augstumā, iespējams pavērot Jūrmalas pilsētu un Baltijas jūras piekrasti.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti