Klase

"Klase". Gribu būt vislabākais!

Klase

Klase. Gribu mācīties ārzemēs

Pēcstundas ar Lauri Reiniku

Darīt, ko pats grib. Pēcstundas ar Lauri Reiniku

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Raidījuma “Klase” dalībniece Beatrise sapņo par aktrises profesiju, tāpēc viņa apciemo mūziķi Lauri Reiniku, kuram beidzot izdevies piepildīt bērnības sapni – kļūt par aktieri.

Uzziņai: Lauris Reiniks. Dziedātājs, komponists, TV šovu vadītājs un aktieris. Mācījies Jelgavas Mūzikas koledžā, Dobeles Mūzikas skolā, vidusskolā Losandželosā, studējis žurnālistiku Latvijā. Izdevis astoņus solo albumus. Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas saņēmējs. Strādājis telekanālos LTV, TV3 un LNT. 2018. gadā debitē lielajā kino filmā “Jaungada taksometrs”.

Beatrise Lauri apciemo laikā, kad notiek filmas “Jaungada taksometrs” otrās daļas filmēšana.

Lauris stāsta, ka skolas laikā bijis aktīvs, daudz sportoja, spēlēja teātri, dejoja, dziedāja un nodarbojās ar jāšanas sportu (jo vēlējās kļūt par aktieri un uzskatīja, ka aktierim jāprot turēties zirga mugurā, kā filmā “Vella kalpi”).

Beatrise skolā saskārusies ar izskata problēmām, saņēmusi neglaimojošas replikas no saviem vienaudžiem, tāpēc viņu interesē Laura pārdzīvojumi par izskatu skolas laikā. Lauris skaidro, ka lielākais pārdzīvojums par izskatu bija neapmierinātība ar zobu izskatu – starp priekšzobiem bijusi sprauga. Tā nepatika, bija diskomforts, īpaši tad, kad jau bija televīzijā un filmējās.

“Vienmēr, ja kas nepatika, es rīkojos,” savu nostāju skaidro Lauris. “19 gadu vecumā, kad bija pirmā nauda, aizbrauca uz Rīgu, lai zobu šķirbu likvidētu.”

Attiecībā uz profesijas izvēli Lauris iesaka darīt to, kas tiešām patīk: “Klausieties ne to, ko vecāki saka, bet to, ko jūs paši gribat!”

Lauris negribēja būt par dziedātāju, jo jau no bērnības dziedāja, tas bija ierasti, nebija nekas neaizsniedzams - no bērnības Laurim bija sapnis būt par aktieri, šo sapni viņš sasniedzis.

“Labāk izdarīt un nenožēlot, jo mēģināja, nevis visu laiku domājot – kā būtu bijis?” mudina Lauris, piebilstot, ka nevajag gaidīt, ka viss notiks uzreiz, īpaši tas jāatceras situācijās, kad kas nenotiek, kā iecerēts, vai nesanāk.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti