Cikls «Patiešām maziņiem» atgriežas ar koncertuzvedumu «Ezītis lielpilsētā»

VSIA “Latvijas Koncerti” aicina mazos klausītājus uz muzikālu uzvedumu “Ezītis lielpilsētā”, kas notiks cikla “Patiešām maziņiem” ietvaros, paziņojumā presei informēja koncerta organizētāji.

Ezīša piedzīvojumus, no meža nokļūstot lielpilsētā, izstāstīs, izdziedās un izdejos – aktieri Laila Kirmuška, Edgars Lipors, dejotāja Lilija Lipora, dziedātāja Ieva Parša, pianists Aldis Liepiņš un klarnetists Andrejs Reinis Zitmanis.

Koncertuzvedumi notiks Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā zālē (Kaļķu ielā 1) 18. un 25. oktobrī pl.11.00, 13.00 un 15.00.

Klausītājiem, kas iegādājušies abonementus, kur pirmā koncerta datums ir  25. oktobris (latviešu un krievu val.), tiks atdota par abonementu samaksātā nauda. Savukārt klausītāji, kas iegādājušies abonementus, kur pirmais koncerta datums ir 17. oktobris, uz uzvedumu “Ezītis lielpilsētā” tiek gaidīti 25. oktobrī.

Koncertu cikla “Patiešām maziņiem” producente Karina Bērziņa: “Pandēmijas laiks diemžēl mūsu dzīvē ieviesis daudz izmaiņu un ierobežojumu. Kultūras nozare ir tā, kas šos ierobežojumus izjutusi visvairāk. Cikla “Patiešām maziņiem” koncerti notiks, taču nav iespējams tos rīkot mums jau gadiem ierastajā veidā. Lai spētu īstenot nepieciešamos distancēšanās noteikumus koncerta norises vietā, esam to mainījuši – turpmāk koncerti notiks Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā zālē.”

Jaunajā koncertsezonā abonementi vairs netiks pārdoti, bet būs iespēja iegādāties atsevišķas biļetes uz brīvajām vietām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti