Cikls «Kino rīti» un radošās darbnīcas bērniem un viņu vecākiem

Svētdienu rītos kinoteātris “Kino Bize” aicina uz regulāriem pasākumiem bērniem un to vecākiem – Bērnu rīti. Šo pasākumu ciklu vienmēr iesāk Eiropā veidota animācijas filma, pēc kuras seansa seko radošā darbnīca. Ierasts, ka tā tiek tematiski saistīta ar filmās apskatītajām tēmām, un aicināti pievienoties ir visi apmeklētāji.

Šajā mēnesī ieplānoti divi Bērnu rīti. 7. aprīlī plkst. 11.00 tiks demonstrēta filma “Burvju māja”, bet 14. aprīļa rītu iesāks “Varenais Ričards”.

7. aprīļa filma “Burvju māja” stāsta par pamestu kaķēnu, kurš cenšoties patverties no vētras, iekļūst noslēpumainā savrupmājā pie burvju mākslinieka Lorensa. Tur viņš tiek pie vārda Pērkons un ātri sadraudzējas ar gandrīz visiem mājas jautrajiem iemītniekiem, Lorensa burvju triku palīgiem – dažādiem dzīvniekiem un viņa daudzajiem izgudrojumiem. Radošajā darbnīcā pēc filmas būs iespēja apgūt slepenu gleznu veidošanu, kuru patieso izskatu var apjaust tikai pēc maģiskiem krāsu pieskārieniem.

Svētdienas rītā, 14. aprīlī, plkst. 11.00 tiks izrādīta pamācošā un iedvesmojošā animācija. Tā stāsta par zvirbuli Ričardu, kurš kopš dzimšanas pieņemts stārķu ģimenē. Visi viņu ļoti mīl, viņš ātri aug un jūtās kā īsts stārķis. Taču gājputniem stārķiem pienāk laiks lidot uz Āfriku, lai tur ziemotu. Ģimene ir spiesta atklāt Ričardam viņa izcelšanos, jo lidot kopā nedrīkst – grūtajā ceļojumā zvirbulis var iet bojā.

Drosminieks negrasās nolaist spārnus un nolemj visiem pierādīt, ka ir īsts stārķis. Ričards viens pats dodas ceļā, un viņam pievienojas jauni draugi – pūce Olga un papagailis Kiki. Pēc seansa notiks radošā darbnīca, kurā tiks veidoti dažādi krāšņi filmas varoņi.

Filmas tiks izrādīts latviešu valodā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti