Rīta Panorāma

Intervija ar Ilzi Kungu – Melgaili un Kasparu Timermani

Rīta Panorāma

Poļu Lieldienu tradīcijas

Intervija ar Andri Bērziņu un Madaru Fogelmani

Cik maksā prieks? Palīdzi bērniem ar īpašām vajadzībām baudīt vasaru nometnē

Jau no aprīļa sākuma notiek ikgadējā Latvijas Bērnu fonda un Latvijas Televīzijas labdarības akcija “Nepaej garām!”. Tās mērķis ir vākt ziedojumus vasaras nometnēm bērniem ar īpašām vajadzībām no visas Latvijas.

Nometnēs bērni apgūst jaunas prasmes, draudzējas un pavada laiku atmosfērā, kas ļauj aizmirst ikdienas rūpes. Akcija noslēgsies ar sirsnīgu koncertu sestdien LTV1 tiešraidē, informē "Rīta panorāma".

Nekad nav dzirdēts, ka kādam nometnes nepatiktu. Pirmajā nometnē Amerikas Latviešu apvienība ziedoja naudu. Vecāki baidījās savus bērnus sūtīt uz nometni, tāpēc nometni bija grūti nokomplektēt.

Laika gaitā situācija ir mainījusies, tagad pieprasījums pēc nometnēm ir lielāks nekā piedāvājums.

Pērn nometnēs piedalījās pāri par 600 bērniem. Ir bijušas ap 500 nometnēm. Svarīgi, ka nometņu kustība ir ilglaicīgs projekts.  

Ikgadējo nometni sagatavot ir nopietns darbs, tas jāveic pietiekami īsā laikā – līdz vasarai. Saprotot, cik liels ir šī gada finansējums, jāstrādā ar vecākiem, bērniem, jāmeklē nometņu personāls, tā pauž Andris Bērziņš.

“Tas ir prieks, ko dāvā šī nometne. Cik maksā prieks?” jautā Bērnu fonda vadītājs Andris Bērziņš.

20. aprīlī plkst. 18.35 LTV1 un REPLAY.lv būs vērojams labdarības akcijas koncerts, kurā piedalīsies virkne Latvijā mīlētu mākslinieku Marija Naumova, “Carousel”, “Carnival youth”, dziedātāja Samanta Tīna, Patrisha, grupa “The Sound Poets” kopā ar Alisi Josti, Jānis Lūsēns kopā ar Zigfrīdu Muktupāvelu un citi. Koncertu vadīs LTV raidījumu vadītāji – Laura Vonda un Reinis Ošenieks.

Lai dāvātu bērniem ar īpašām vajadzībām sapņu vasaru, jau šobrīd darbojas akcijas ziedojumu tālrunis – 90006484, uz kuru piezvanot iespējams ziedot 1,42 eiro. Tāpat ziedot iespējams internetā, Latvijas Bērnu fonda mājaslapā – ziedojumi.lbf.lv, atstājot anonīmu ziedojumu kādā no visā Latvijā izvietotajām ziedojumu kastītēm ar Latvijas Bērnu fonda logo vai veicot pārskaitījumu nodibinājumam “Latvijas Bērnu fonds” (reģ. nr. 40008018725, a/s “SEB BANKA”, konta nr. LV42UNLA0002000707402), kā maksājuma mērķi norādot “Vasaras nometnes”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti