Cik daudz kosmētisko līdzekļu nepieciešams bērniem, cik pieaugušajiem? Dienas darbiņš

Kosmētisko līdzekļu daudzums, to lietošanas paradumi ģimenēs ir dažādi, mūsu dienas darbiņā aicinām noskaidrot, cik to ir jūsu mājās, cik tos lieto bērni un pieaugušie.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Darba gaita: Katram bērnam un pieaugušajam ir sava lapa, uz tās katrs uzraksta savu vārdu, piestiprina redzamā vietā.

Katru reizi, kad, sākot no rīta, esat lietojuši kādu kosmētikas līdzekli (skaita gan higiēnas, gan dekoratīvās kosmētikas lietas, smaržas, dezodorantus, matu lakas...), uz lapas to atzīmējiet – varat vilkt svītriņas, zīmēt zīmējumus, rakstīt produktu nosaukumus.

Atcerieties, darbā ir trīs uzdevumi – noskaidrot, cik veidu kosmētiku izmantojat, cik reižu dienā esat lietojuši kosmētiskos līdzekļus, kāpēc to esat darījuši.

Zobus tīrāt no rīta, vakarā un vēl bērnudārzā vai skolā - vienu produktu lietojat 3 reizes dienā. Ar ziepēm rokas mazgājat vairākkārt. Dušas želeja, krēmi, šampūni, matu želejas...

Daudz no šī klāsta lieto tikai pieaugušie, daudz no tā gan bērni, gan pieaugušie.

Vakarā varat visu saskaitīt, apkopot rezultātus, sasēsties aplī, katrs izstāstīt un izrādīt tos kosmētikas līdzekļus, kas tika lietoti dienas laikā. Iespējams, jūs sagaida kāds rekorda pārsteigums?

Šajā spēlē jums būs iemesls pārrunāt kosmētikas līdzekļu lietderību, nepieciešamību, arī cenu. Varat noskaidrot, no kura kosmētikas līdzekļa lietošanas varētu atteikties, bez kura neiztikt. Tad varat runāt par to, kā laika gaitā mainās kosmētikas lietošanas paradumi. Pajautājiet vecmāmiņai – cik bagāts bija viņas kosmētikas klāsts.

Kad bērns dodas uz bērnudārzu vai pieaugušais uz darbu – lapu ņem līdzi!

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti