Bezmaksas zobu kopšanas nodarbības Rīgas bērnudārzos. Piesakiet bērnus!

Sākot ar šī gada septembri, Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs notiks bezmaksas nodarbības bērniem par veselīgu uzturu un pareizu zobu kopšanu “Vesels ēdis! Veselu zobu ABC!”,  kur bērniem saprotamā un saistošā veidā mācīs par veselīgu uzturu un zobu kopšanu. Nodarbību laikā bērniem būs iespēja ne vien uzzināt vērtīgu informāciju, bet arī iegūt savā īpašumā noderīgas dāvaniņas.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Sadarbībā ar  nozares speciālistiem ir izstrādāts nodarbības saturs, kur bērniem vecumā no 3-6 gadiem saprotamā un saistošā veidā tiek skaidrota veselīga uztura nozīme un pareiza zobu kopšana. 

Nodarbības vada uztura speciālisti un zobu higiēnisti, kuri, bērniem līdzdarbojoties, skaidro veselīga uztura pamatprincipus un nozīmi, kā arī skaidro un māca, kā pareizi rūpēties par saviem zobiņiem. 

Bērni, spēlējot spēles un aktīvi līdzdarbojoties, mācās atšķirt veselīgos produktus no neveselīgiem, apgūst zobu tīrīšanas tehniku un uzzina, kas nepieciešams, lai zobi būtu stipri un veseli.

Nodarbības beigās katrs bērns saņem vecumam atbilstošu zobu suku un zobu pastu, lai mudinātu bērnus  ik dienu rūpēties par savu zobu veselību, un informatīvo materiālu vecākiem, kurā vecāki varēs iepazīties ar ieteikumiem, kā pareizi rūpēties par bērnu zobiem un kopā ar bērniem pildīt interesantus uzdevumus.

Bērnu dalība nodarbībās iespējama vienīgi ar vecāku piekrišanu,

tāpēc aicina vecākus būt atsaucīgiem un dot savu atļauju bērnu iesaistei. Vecāki ir primārais avots, no kura bērns mācās veselīga dzīvesveida pamatprincipus un zobu kopšanu kā ikdienas veselības rituālu, tādēļ, lai nostiprinātu nodarbību laikā iegūtās zināšanas, mudina vecākus kopā ar bērnu pārrunāt informatīvajā materiālā iekļautās tēmas un rūpēties par bērnu veselības profilaksi ikdienā.

Nodarbību cikls “Veselīga uztura programma bērniem pirmsskolas izglītības iestādēs” ilgst no 2017. gada novembra līdz 2018.gada decembrim.

Lai pieteiktos nodarbībām, aicinām sūtīt pieteikumu uz e-pastu [email protected], norādot:

  • mācību iestādes nosaukumu, adresi,
  • kontaktpersonu ( e-pasta adrese, tālruņa nr.),
  • grupiņu atbilstoši vecumposmam 4-7 gadi.

Lūdz norādīt, vai mācību iestāde ir speciālā mācību iestāde un/vai ir mazākumtautības vai bilingvālas grupiņas, lai atbilstoši organizētu nodarbību norisi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt