Bērnus un vecākus aicina uz Zinību dienas pasākumu LNB

Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) un Operetes teātris aicina Zinību dienu svinēt kopā - ar izzinošiem pasākumiem, nodarbībām un radošām darbnīcām bērniem un vecākiem un izrādi par Pauku un Šmauku.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

1.septembris tradicionāli vienmēr bijusi Zinību diena, kuru vecāki grib pavadīt kopā ar saviem bērniem, piedāvājot viņiem ko īpašu un neaizmirstamu.

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā no pulksten 16.00 varēs doties bērnu ekspresī pa bibliotēku, atklāt bērnu dzejas kabīnīti, paciemoties virtuālajā video tūrē pa Getliņu poligonu un PET Baltijas pudeļu pārstrādes rūpnīcu, uzzināt kā top garda maizīte, salikt neparastas Latvijā tapušās puzzles, saņemt bezmaksas konsultāciju pie profesionāla psihologa, mācīties draudzēties un kontrolēt savas dusmas, kā arī piedalīties citās jautrās aktivitātēs un rotaļās.

Pasākuma otrā daļā, kas sāksies 18.00, visi aicināti uz muzikāli izklaidējošu izrādi bērniem “Paukojam un Šmaukojam”.

Galveno varoņu: Pauka un Šmauka neparastie piedzīvojumi atkal un atkal apliecinās, ka dzīve ir pārsteigumu pilna un ka galvenā vērtība šajā dzīvē ir laba sirds.

Izrādi kuplina visu iemīļoti Arvīda Žilinska bērnu hiti- dziesmas, un Operetes teātra solisti: Valērija Koļago - Pauks, Laura Purena - Šmauks, Mārcis Maņjakovs vai Arturs Mangulis, Emīls Kivlenieks, Kārlis Rūtentāls, Anastasija Dolgoņenko, Sabīne Krilova, Emīls Klaužs, Tatjana Kopača, Artūrs Zvirbulis, Vjačeslavs Aleksejevs, Ansis Bētiņš. Izrādēs piedalās arī „Zaķu orķestris” - džeza pianists Madars Kalniņš un operetes instrukentālā grupa.

Izrādes režisors Valdis Lūriņš, horeogrāfs Alberts Kivlenieks, kostīmu māksliniece Jurate Jurjāne-Silakaktiņa, scenogrāfs Oskars Dreģis, producente un muzikālā konsultante Agija Ozoliņa-Kozlovska.
 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti