Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas pacientiem izveidots jauns rotaļu laukums

Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas pacientiem izveidots jauns rotaļu un atpūtas laukums, kopā ar ziedotājiem, nodaļas personālu un pacientiem tas tiks atklāts 5. novembrī, preses paziņojumā informēja slimnīcas pārstāvji.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Līdz šim nodaļas pacientiem nebija iespējas interesanti un veselībai droši pavadīt laiku ārpus nodaļas telpām. Ņemot vērā nodaļas pacientu ilgstošo ārstniecības periodu slimnīcā, ir realizējusies iecere par īpašu, tikai šīs nodaļas pacientiem veidotu vidi, kurā pacienti un arī viņu vecāki dažādos laika apstākļos var pilnvērtīgi pavadīt laiku ārpus telpām.

Uzziņai:

Katru gadu Latvijā vidēji 40-50 bērniem tiek diagnosticēta hematoonkoloģiska saslimšana. Ārstēšanās bieži vien ir nepieciešama atkārtoti, līdz ar to gadā notiek aptuveni 900 pacientu ārstēšanas epizodes. Mazajiem pacientiem slimnīcā jāpavada vismaz 1-2 mēneši, taču nereti slimnīcā pavadāmais laiks var ilgt arī pat pusgadu un vairāk.

1989. gadā Bērnu slimnīcā tika atklāta bērnu onkoloģijas nodaļa un uzsākta kompleksa ļaundabīgu audzēju ārstēšana. Bērnu slimnīcas 20. nodaļa bija un joprojām ir vienīgā vieta Latvijā, kurā tiek ārstēti bērni ar šādām saslimšanām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti