Bērnu rīts tiešsaistē – radošā darbnīca un animācijas filma «Asteriks: Brīnumdziras noslēpums»

No 7. līdz 16. maijam “Kino Bize” piedāvā piedalīties Bērnu rītā tiešsaistē ar animācijas filmu “Asteriks: Brīnumdziras noslēpums”. Pēc seansa skatītāji aicināti piedalīties filmas tematikai pieskaņotā radošajā darbnīcā, paziņojumā presei informēja kinoteātra pārstāvji.

Bērnu rīti tiešsaistē sniedz iespēju tiem pievienoties laikā pēc savas izvēles un no jebkuras vietas Latvijā. Šoreiz no piektdienas līdz nākamās nedēļas svētdienai (07.–16.05.) tiešsaistē "Kino Bize mājas kino" būs iespējams redzēt animācijas filmu “Asteriks: Brīnumdziras noslēpums”. Filmas varoņi ir pazīstami jau no Asterika komiksu sērijām, taču “Brīnumdziras noslēpumā” varam kopā ar tiem doties jaunā piedzīvojumā. Ceļojums caur Galliju neizpaliks bez smiekliem, atklājumiem un nebeidzamiem pārsteigumiem.

Filma stāsta par druīdu Panoramiksu, kurš gadu desmitus ir glabājis zināšanas, kā pagatavot noslēpumaino brīnumdziru. Kad vecais Panoramikss savainojas, viņš kopā ar gudrinieku Asteriku un spēkavīru Obeliksu dodas meklēt jauno brīnumdziras noslēpuma sargātāju.

Radošajā darbnīcā pēc filmas katrs dalībnieks varēs izveidot olimpiskos lauru lapu vainagus, kas iedvesmos iejusties filmas tēlu lomās un doties meklēt piedzīvojumus pašiem. Vainagus būs iespējams izveidot, izmantojot materiālus, ko nosūtīs uz jums tuvāko pakomātu, un sekojot darbnīcas vadītājas norādēm ierakstā.

Lai iegādātos biļetes un vienotos par darbnīcas materiālu saņemšanu, rakstīt uz [email protected] līdz 6. maijam. Pasākums piemērots bērniem no piecu gadu vecuma. Vairāk informācijas "Kino bize" mājaslapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti