Bērnu rīts tiešsaistē ar filmu «Luiss un atnācēji» un radošo darbnīcu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

“Kino Bize” piedāvā piedalīties iemīļotajos tiešsaistes Bērnu rītos ar filmu “Luiss un atnācēji” un radošo darbnīcu, kurai visi nepieciešamie materiāli tiek nosūtīti uz izvēlēto pakomātu, ierakstu ar norādēm iespējams noskatīties laikā pēc katras ģimenes izvēles, paziņojumā presei informēja kinoteātra pārstāvji.

Kinoteātra organizēties Bērnu rīti šobrīd notiek tiešsaistē, tā sniedzot iespēju ģimenēm pasākumam pievienoties laikā pēc savas izvēles un no jebkuras vietas Latvijā. Šoreiz no piektdienas līdz nākamās nedēļas svētdienai (12.–21.03.) tiešsaistē ""Kino Bize"mājas kino" būs iespējams noskatīties komisku un dzīvespriecīgu filmu, kas veidota Vācijas un Dānijas kopražojumā. Atnācēju tematika nav visai bieža parādība animācijā, tāpēc Luisa piedzīvojumi ir kā malks svaiga gaisa animācijas kino pasaulē. Savukārt pēc tās pasākuma dalībnieki ir aicināti noskatīties radošās darbnīcas ierakstu, kurā smalki izklāstīts, kā no materiāliem, kas saņemti uz tuvāko pakomātu, iespējams izveidot savu draudzīgo briesmonīti.

Pasākumā varēs piedalīties no 12. līdz 21. martam, šīs reizes tematika visvairāk saistīs bērnus vecumā no 6 līdz 12 gadiem. Lai iegādātos biļeti un vienotos par darbnīcas materiālu saņemšanu, interesenti tiek aicināti rakstīt uz [email protected] līdz 11. martam.

“Luiss un atnācēji” stāsta par zēnu Luisu, kurš savas dienas īsina, lasīdams grāmatas par atnācējiem no citām pasaulēm. Taču kādā dienā sapņi kļūst par īstenību un kosmosa kuģis cieš avāriju tieši pie viņa mājas. Luiss atnācējiem tūlīt sniedz palīdzīgu roku un apsola tiem sagādāt to, pēc kā ieradušies uz Zemi. Tikmēr savādās radības nolemj ciemoties pie Luisa, saskaroties ar virkni pārbaudījumiem.

Filma tiks izrādīta latviešu valodā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti