Bērnu rīts mazajiem ar leļļu darbnīcu un animācijas filmu «Baltais ilknis»

Programmā “Bērnu rīti” kinoteātrī “Kino Bize” svētdien, 3. martā plkst. 11.00 tiks izrādīta filma “Baltais ilknis”, kurā izmantoti neparasti animācijas izteiksmes līdzekļi. Filma guvusi gan kino cienītāju, gan arī profesionāļu augstāko atzinību. Pēc seansa sekos radošā darbnīca, kurai būs aicināti pievienoties visi apmeklētāji. 

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Bērnu rītu piedāvātā programma sniedz iespēju skatītājiem ne vien labi pavadīt laiku, bet arī izglītoties un gūt mākslinieciska darba radītu baudījumu. Vecākiem pasākumu cikls palīdz kino apmeklējumu veidot kā ierastu un zināmu notikumu. Ar filmu seansu un radošo darbnīcu palīdzību bērniem tiek interesentā veidā izvērsti un izspēlēti attiecīgās reizes tematiskie aspekti, kino skatīšanās pieredze veidojas kā patīkams un atmiņā paliekošs piedzīvojums. Pasākumos tiek gaidīti gan tie, kuri kino vēl ne reizi nav apmeklējuši, gan tie, kuriem tā jau ir ierasta lieta. Radošās darbnīcas tiek veltītas sadzīvē noderīgu lietu apgūšanai un izveidei, to laikā tiek piedāvāta individuāla pieeja katram jaunajam māksliniekam.

Animācijas filmas “Baltais ilknis” (White Fang) vēsta par pieradinātu vilku vārdā Baltais ilknis, kurš, cenšoties pielāgoties dažādiem dzīves apstākļiem, nonāk pie indiāņa Pelēkā Bebra, kurš aizved viņu uz savu ciemu. Taču drīz vien dzīvnieku ar viltu atpērk cietsirdīgs nelikumīgu suņu cīņu rīkotājs. Baltajam ilknim nākas cīnīties par dzīvību un ciest cilvēku nežēlības dēļ.

Džeka Londona darba “Baltais ilknis” ekranizāciju veidojis Aleksandrs Espigaress, kura filma “Misters Iluminators” (“Mr. Hublot”) 2013. gadā saņēma “Oskaru” par labāko īsmetrāžas animācijas filmu. Prestižajā Sandensas kinofestivālā Amerikā animācijas filma “Baltais ilknis” guvusi gan kino cienītāju, gan arī profesionāļu augstāko atzinību. Pēdējie slavēja neparastu animācijas izteiksmes līdzekļu izmantojumu un ļoti aizkustinošu stāstu.

Pēc filmas seansa visi apmeklētāji ir laipni aicināti piebiedroties radošajai darbnīcai, kurā, izmantojot papīra ruļļus, tiks veidotas ar roku vadāmas lelles suņu izskatā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti