Bērnu fizisko spēju uzlabošanai Liepājā organizē bezmaksas vingrošanas nodarbības

Liepājā aicina vecākus pieteikt bērnus vecumā no 8 līdz 14 gadiem bezmaksas vingrošanas nodarbībām brīvā dabā. Nodarbību mērķis ir uzlabot bērnu fizisko un emocionālo veselību.  Nodarbības organizē Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar sporta klubu “CF Liepāja”, treniņus vadīs kluba fiziskās sagatavotības treneri − Gundars Lauva, Dace Dieviņa un Alena Eldmane, paziņojumā presei informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas pārstāvji.

Pirmās nodarbības notiks 6. jūlijā pl. 12.30 Liepājas Raiņa 6. vidusskolas sporta laukumā. Nodarbības notiks trīs reizes nedēļā līdz augusta beigām – pirmdienās, trešdienās un piektdienās pl. 12.30 un ilgs vienu stundu.

Fiziskās aktivitātes brīvā dabā tiks veidotas tā, lai veicinātu un uzlabotu bērnu fiziskās spējas − koordināciju, spēku, veiklību, ātrumu, izturību un lokanību, pastiprinātu uzmanību pievēršot vingrinājumu pareizai izpildei. Bērniem tiks piedāvātas veselības vingrošanas nodarbības, funkcionālie apļa treniņi, kā arī nodarbības spēļu formātā, lai dažādotu nodarbību saturu un sekmīgāk attīstītu dalībnieku darba spējas.

Lai nodrošinātu precizitāti darbā ar bērniem un epidemioloģiskās drošības pasākumus, vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tāpēc nepieciešama obligāta iepriekšēja pierakstīšanās, sazinoties ar treneri Gundaru Lauvu darba laikā, sūtot SMS uz tālruni 29 153 552 ar bērna vārdu un uzvārdu. Uz nodarbību jāierodas vingrošanai piemērotā apģērbā.

Atgādina, ka, apmeklējot nodarbības, obligāti jāievēro noteikumi:

  • neapmeklēt nodarbības, ja parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes,
  • ievērot 2 m distanci no citiem nodarbību apmeklētājiem,
  • ierašanās uz nodarbību tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās,
  • jāizvairās no drūzmēšanās, ierodoties un pametot nodarbību,
  • nodarbības apmeklēt nevar, ja uz personu attiecas pašizolācijas, izolācijas vai karantīnas nosacījumi,
  • izvērtēt savu veselības stāvokli, pirms apmeklēt nodarbību,
  • nodarbību vadītājs ir tiesīgs atteikt nodarbību personai, kas nav ievērojusi noteikumus.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti