Bērns niķojas? Kā tulkot bērna niķus - seminārs vecākiem

Vecākus aicina uz ārstes psihoterapeites profesores Guntas Ancānes semināru "Vecākiem. Par sevi un bērniem. Atziņas un ieteikumi, lai bērns augtu vesels un laimīgs". Ar šādu pašu  nosaukumu izdots profesores ilggadējā pieredzē uzkrāto atziņu krājums, kuru apmeklētājiem būs ekskluzīva iespēja saņemt dāvanā.

Seminārs domāts kā esošiem, tā topošiem vecākiem, kuri vēlas uzņemties atbildību par savas atvases dzīves kvalitāti un palīdzēt izaugt ar cieņu pret sevi un citiem, izjūtot brīvību, gribu un spēju uzņemties atbildību, būt drosmīgiem, krietniem un radošiem.

„Jo labāk bērns jūtas bērnībā, jo lielāka labsajūta dzīves pirmajos gados, jo veselāks kā pieaugušais šis cilvēks būs. Jo vairāk piepildītu mērķu, sasniegumu, panākumu un prieka to sagaida,” ar praksē novēroto dalās ārste psihoterapeite profesore Gunta Ancāne.

Seminārs notiks trešdien, 6.decembrī, plkst. 18.30 Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatikas un psihoterapijas klīnikas jaunajās telpās Rīgā, Kristapa ielā 30. Pasākums ir bez maksas. Reģistrēšanās mājaslapā www.psihosomatika.lv

Krājumā „Vecākiem. Par sevi un bērniem: Atziņas un ieteikumi, lai bērns augtu vesels un laimīgs” profesore Gunta Ancāne raksta par pašcieņu kā laimīgas dzīves pamatu, kā bērnam to veidot un radīt atbildību par saviem lēmumiem, par to, vai pastāv bērna „niķi”, kā tos tulkot un ko ar tiem iesākt, un vēl citām būtiskām tēmām, kā izaudzināt laimīgu un veselu bērnu. Grāmatu nav iespējams nopirkt, tā ir profesores dāvana Latvijas iedzīvotājiem valsts simtgadē.

Pasākuma noslēgumā interesentiem būs iespēja noskaidrot sev interesējošos jautājumus neformālās sarunās ar ārstiem psihoterapeitiem, psihosomatologiem un rehabilitologu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti