«Augu aizsardzības diena» - interaktīvs pasākums bērniem dabas izzināšanā

2019. gada 16. maijā LU Botāniskajā dārzā notiks ikgadējais augu pasaules izziņas pasākums “Augu aizsardzības diena”, kura laikā botāniskā dārza teritorijā darbosies laboratorijas un darbnīcas, kā arī būs iespēja iepazīt botānisko dārzu ekskursijās ar gidu.



2019. gada 16. maijā 10.00-16.00 LU Botāniskajā dārzā notiks “Augu aizsardzības diena”, kuras laikā skolēni un citi interesenti varēs iepazīt dabas zinātnes un daudzveidīgo augu pasauli interaktīvā un saistošā veidā. “Augu aizsardzības dienā” botāniskā dārza āra teritorijā un Šķūnī darbosies vairāk nekā 10 dažādas radošās darbnīcas un laboratorijas, kurās interaktīvā veidā būs iespējams iepazīt augu pasaules daudzveidību.  Viesojoties darbnīcās un laboratorijās, būs iespējams iepazīt ūdens augus un dzīvniekus, ielūkoties purvu pētnieku ikdienā, iespēja iepazīt Latvijas aizsargājamos augus, izprast augsnes nozīmi augu dzīvē, kā arī iesaistīties citās aktivitātēs. Pasākuma apmeklētājiem būs pieejama arī Tauriņu māja, Augu māju siltumnīcas un pārējās LU Botāniskā dārza ekspozīcijas.

Pasākums būs piemērots visu vecumu skolēniem. Dalībai darbnīcās un laboratorijās nav jāpiesakās iepriekš - tās būs pieejamas visu pasākuma laiku 10.00-16.00.

Augu aizsardzības dienu katru gadu atzīmē visā pasaulē ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību augu pasaules daudzveidībai un tās nozīmei mūsu dzīvē. Augu aizsardzības dienas laikā botāniskajos dārzos, pētnieciskajos institūtos un citās ar augu izpēti saistītās iestādēs notiek dažādas izglītojošas aktivitātes. 2019. gadā LU Botāniskajā dārzā Augu aizsardzības dienu atzīmēsim 16. maijā 10.00-16.00.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt