Atzīmējot Daugavpils jubilejas, aicina atveidot pilsētas vides objektus. Bērniem tas patiks!

Atzīmējot Daugavpils vārda simtgadi un pilsētas 745 gadu jubileju, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs sagatavojis radošu nodarbību “Radi pilsētai!”, kas pieejama digitālā formātā, paziņojumā presei informē pasākuma organizētāji.

No 1. līdz 7. jūnijam Daugavpilī tiek atzīmēta Daugavpils dzimšanas dienas nedēļa. Lai svētki būtu pēc iespējas daudzveidīgāki, vairākas aktivitātes šajā nedēļā sarūpējis Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs. Paralēli jaunām izstādēm tiek strādāts arī pie virtuālā piedāvājuma ģimenēm ar bērniem.

Jau no 3. jūnija Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja mājaslapā www.dnmm.lv, kā arī muzeja Facebook.com un YouTube.com lapās pieejama virtuāla radošā nodarbība “Radi pilsētai!”. Tajā parādīts, cik vienkārši pašiem atveidot vides objektus, kas sastopami Daugavpils ielās.

 

Daugavpils dzimšanas dienas svinības ar izstādēm un virtuālām aktivitātēm muzejā turpināsies gandrīz visu nedēļu. Bet 6. jūnijā ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja ekspozīcijas un izstādes bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti