Atbalsts ģimenei mazuļa gaidībās. Latvijā norit Dūlu nedēļa

Mazuļu gaidīšanas laikā dūlu atbalstu izvēlas aizvien lielāks topošo māmiņu skaits. Latvijā norit Dūlu nedēļa, kuras laikā iespējams apmeklēt dažādus izzinošus pasākumus par bērnu gaidīšanas, dzemdību un bērna aprūpes tēmām.

Dūlas aicina visus interesentus apmeklēt informatīvas un praktiskas nodarbības par dažādām aktuālām tēmām topošajiem un jaunajiem vecākiem, daudzi pasākumi pieejami bez maksas.

“Dūla ir atbalsta persona sievietei mazuļa gaidīšanas, dzemdību un pēcdzemdību periodā. Dūla sievietei sniedz emocionālu, informatīvu vai fizisku atbalstu. Šogad Dūlu nedēļas ietvaros vairāk tiek stāstīts par to atbalstu, kuru dūla var sniegt ne tikai sievietei - gaidāmā mazuļa māmiņai -, bet visai ģimenei kopā," informē Latvijas Dūlu apvienības vadītāja Līga Liepa-Kivilande.

Uz daudziem interesantiem un vērtīgiem pasākumiem - informatīvām un praktiskām nodarbībām - vēl var paspēt šonedēļ un nākamnedēļ.

Rīgā topošie vecāki tiek aicināti uz vairākām nodarbībām par dūlas sniegtā atbalsta iespējām, gatavojoties dzemdībām. Tāpat vēl priekšā dzemdību stāstu vakars, mīļdziesmu vakars un vairākas tematiskas nodarbības par dažādām vecākiem aktuālām tēmām - zīdīšanu, lakatu izmantošanu grūtniecības un pēcdzemdību periodā un citas nodarbības. Uz nodarbību “Mans ķermenis" aicina pusaudzes, savukārt topošās un jaunās māmiņas tiek gaidītas uz vingrošanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti