Apgūsti valodu spēlējoties! «Bērnistabā» izveidota angļu valodas mācīšanās sadaļa mazajiem

"Bērnistabā” ir izveidota jauna sadaļa anglu valodas apguvei mazajiem. Spēles formā bērni var gūt pirmās zināšanas angļu valodā.

 

Angļu valodas apguves materiāls ir atrodams sadaļā “Izzini”.

Jaunu vārdu, vienkāršu teikumu, izteicienu, jautājumu apgūšanai piedāvātas animācijas filmas “Mācies kopā ar auniņu Timiju”. Tas ir profesonāļu sagatavots materiāls, kur katrā sērijā (sērijas garums apmēram piecas minūtes) apgūst trīs jaunus vārdus. Teksts netiek tulkots, bet vārdu apgūšanā palīdz animācija. Šajā animācijas materiālā ir iespējams apgūt arī teikumus, jautājumus, izteicienus, ko bērns varēs saprast ar animācijas līdzekļu palīdzību.

Sadaļā ir izprintējamie krāsojamie materiāli, spēļu un telpisku lietu pagatavošanai.

Ir sagatavotas spēles, kurās var iepazīties ar angļu alfabētu, skaitļu nosaukumiem angļu valodā, jauniem vārdiem par dažādām tēmām.

Sadaļa veidota, lai mazajiem palīdzētu rast izpratni par svešvalodu un gūtu pirmās zināšanas angļu valodā.

KONTEKSTS:

“Bērnistaba” ir Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio interneta projekts bērniem, kuri mācās pazīt burtus, ciparus, apgūst vārdus, iepazīst dažādas norises sabiedrībā un dabā, apgūst jaunas prasmes. Tajā bērni var uzzināt daudz jauna, papildināt un nostiprināt bērnudārzā un mājās apgūto. Saturs veidots, pamatojoties uz Izglītības un zinātnes ministrijas vadlīnijām pirmsskolai. 

"Bērnistabā" var skatīties arī animācijas, klausīties pasakas un bērnu raidījumus.

LSM.lv vecāku un bērnu sadaļa ir vieta, kur mēs sazināmies ar vecākiem, skaidrojot un iesakot, kā strādāt ar "Bērnistabas" materiāliem, publicējot dažādus materiālus par bērnu audzināšanu ģimenē un sabiedrībā.

E-pasts saziņai – [email protected], var sekot un sazināties arī sociālajos tīklos:  “Bērnistabas” ''Facebook'' kontā un tvitera kontā.

LSM.lv izveidots 2013. gada februārī, un tā klāstā ir ziņu portāls LSM.lv trīs valodās – latviešu, krievu un angļu valodā, sabiedrisko mediju satura atskaņotājs replay.lv un bērnu satura vietne "Bērnistaba".

 

Raksta pirmpublikācija LSM.lv 2022. gada 28. janvārī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti