Rīta Panorāma

Rīgas «Dinamo» jaunās KHL sezonas sākums jau šovakar. Intervija ar Ģirtu Ankipānu

Rīta Panorāma

Klajā nāk pirmais dubultsingls «Aplī» no gaidāmā debijas albuma

Animācijas filmu stāsti pārtapuši grāmatās

Animācijas filmu stāsti pārtapuši grāmatās

Bērnu grāmatu izdevniecība “Liels un mazs” laiž klajā Elīnas Brasliņas zīmēto komiksu “Runājošie suņi”, kas veidots pēc režisora Edmunda Jansona filmas “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi” motīviem. Šī grāmata piepulcējas iepriekš izdotajām “Kiosks”, “Lupatiņi” un “Bize un Neguļa”.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Ar grāmatu “Runājošie suņi” izdevniecība “Liels un mazs” atsāk latviešu autoru un mākslinieku veidotu komiksu kā bērnu grāmatniecībā nozīmīga žanra izdošanu.

Grāmatu izdevniecības “Liels un mazs” direktore  Alīse Nīgale  bērnu  grāmatas  “Kiosks”, "Runājošie suņi”, “Lupatiņi” un “Bize un Neguļa” dēvē par kino grāmatiņām.

Impulss,  izdot  saistošas un vizuāli košas  grāmatas,  esot bijis   tieši animācijas filmas ar mīļajiem grāmatu varoņiem.  Vasaras vidū Anetes Meleces  grāmatai “Kiosks” tika dzejnieka Jāņa Baltvilka balva, bet vēl pēc tipogrāfijas krāsas smaržo “Runājošie suņi”.

Komiksa "Runājošie suņi” spraigais sižets, Elīnas Brasliņas asprātīgās un detaļām bagātās ilustrācijas un īsie dialogi, kurus no filmas scenārija, ko uzrakstīja Līga Gaisa, komiksam adaptēja redaktore Sanita Muižniece un rakstniece Inese Zandere, attīstīs bērnu iztēli, kā arī teksta un vizuālo lasītprasmi.

Grāmata “Runājošie suņi” lasāma pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem.

Izdevniecības “Liels un mazs “ direktore Alīse Nīgale pauž, ka komikss ir ļoti pateicīgs un bērnu auditorijai atbilstīgs formāts.

Animācijas filmu "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi" var skatīt Bērnistabā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti