Animācijas filma un pastkaršu darbnīca tiešsaistē mazajiem skatītājiem

Nedēļas nogalē (05.–07.02.) būs iespējams pievienoties "Kino Bize" organizētajam Bērnu rītam tiešsaistē. Šoreiz mājas kino varēs redzēt sirsnīgo un ļoti krāšņo animācijas filmu “Briesmonīte Mollija”, bet pēc tās noskatīšanās – pievienoties radošajai darbnīcai, kur, izmantojot materiālus, kas nosūtīti ģimenēm, un sekojot darbnīcas vadītājas norādēm, būs iespējams izveidot pastkartes, paziņojumā presei informēja pasākuma organizētāji.

Iemīļotie Bērnu rīti kopš ziemas sākuma notiek tiešsaistē un ir ieguvuši lielu piekrišanu, pateicoties tam, ka pasākumam iespējams pievienoties, atrodoties jebkurā vietā Latvijā, kā arī laikā pēc katras ģimenes izvēles. Šoreiz no piektdienas līdz svētdienai (05.–07.02.) tiešsaistē ""Kino Bize" mājas kino" būs iespējams redzēt sirsnīgo un ļoti krāšņo animācijas filmu “Briesmonīte Mollija”. Pēc tās noskatīšanās pasākuma dalībnieki ir aicināti piedalīties radošajā darbnīcā, lai izmantojot materiālus, kas nosūtīti uz katrai ģimenei tuvāko pakomātu, un vadoties pēc darbnīcas vadītājas norādēm, izveidotu pastkarti, kas būs tikpat krāsaina kā pati filma. Tās pēc pasākuma varēs nosūtīt kādam draugam vai tuviniekam, izmantojot pievienoto pastmarku un dodoties pastaigā ar ģimeni līdz tuvākajai pastkastei.

Animācijas filma «Briesmonīte Mollija»

Animācijas filmas stāsts ir par Molliju, vienīgo un vismīļāko bērnu Briesmonīšu ģimenē. Caurām dienām viņa rotaļājas Briesmoņzemē kopā ar labāko draugu – uzvelkamo rotaļlietu Edisonu. Taču pienāk laiks ģimenes pienākumam un Mollijai jākļūst par vecāko māsu.

Filma tiks izrādīta latviešu valodā.

Lai iegādātos biļeti uz filmas seansu tiešsaistē un vienotos par radošās darbnīcas materiālu saņemšanu uz sev tuvāko pakomātu, rakstīt uz [email protected] Pieteikties iespējams līdz 3. februārim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti