Labrīt

Aizsardzības eksperts: sniedzot palīdzību Ukrainai, Latvijas militārās spējas nevājinās

Labrīt

Anatomijas muzejā atklāta britu keramiķa Hārtlija izstāde "Foetālālais valdzinājums"

Aicina ziedot, lai palīdzētu trūcīgākām ģimenēm sagatavoties skolai

Akcijā aicina ziedot trūcīgām ģimenēm bērnu skolas gaitu uzsākšanai

Lai palīdzētu grūtībās nonākušajām ģimenēm sagatavot bērnus jaunajam mācību gadam, jau trešo gadu tiek organizēta labdarības akcija "Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!", informēja akcijas organizatori.

Katru gadu skolas gaitas uzsāk vairāki tūkstoši Latvijas skolēnu, un tas ir liels notikums gan pašam bērnam, gan viņa ģimenei. Īpaši apgrūtinoša gatavošanās skolai mēdz būt mazāk aizsargātai sabiedrības daļai – maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm, kā arī Ukrainas bēgļu ģimenēm, kuras patvērumu radušas mūsu zemē.

Akcijas rīkotāji – iepirkšanās un izklaides centri "Akropole" sadarbībā ar labdarības organizāciju Ziedot.lv, kā arī ģimenes portālu Mammamuntetiem.lv, – aicina iedzīvotājus no 8. līdz 28. augustam ziedot kancelejas preces, jaunu svinīgu un sporta apģērbu, apavus un citas nelietotas un skolai noderīgas lietas, lai atbalstītu skolēnus un viņu ģimenes pirms jaunā mācību gada sākuma.

Savus ziedojumus ikvienam ir iespēja atnest uz "Akropole Rīga" (Maskavas ielā 257) un "Akropole Alfa" (Brīvības gatvē 372) vai iegādāties turpat iepirkšanās centros un atstāt īpašajās ziedošanas kastēs ar uzrakstu "Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!".

Atbalstīt ģimenes var gan mantiski, sarūpējot nepieciešamās preces, gan arī finansiāli, ziedojot ar bankas pārskaitījumu mājaslapā www.ziedot.lv, sadaļā "Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!". Ziedojuma apjoms ir brīvprātīgs.

Labdarības akcija noslēgsies 28 .augustā. Visas saziedotās mantas un līdzekļus Ziedot.lv novirzīs tām ģimenēm, kas finansiālu iemeslu dēļ nespēj saviem bērniem sagādāt skolas lietas, un parūpēsies, lai viss nepieciešamais nonāktu līdz adresātiem uz pašu mācību gada sākumu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti