Aizsāk jaunu tradīciju - mācību gada noslēguma koncerts skolotājiem

Biedrība “Sajūtu pasaule” mācību gada noslēgumā skolotājiem dāvina bezmaksas koncertu "Paldies, ka tu esi!", tā aizsākot jaunu tradīciju.

Jau pavisam drīz  mācību gads būs noslēdzies un skolas bērni laimīgi dosies savās brīvdienās. Šobrīd vēl visiem darba daudz – gan skolēniem, gan pedagogiem – jāgatavojas gada noslēguma pārbaudījumiem, ieskaitēm, eksāmeniem, dažādiem skolas koncertiem, liecību dienām...

Šajā gadā biedrība “Sajūtu pasaule” vēlas aizsākt jaunu tradīciju, rīkojot  pateicības koncertu pedagogiem "Paldies, ka tu esi!".  Tā būs iespēja sanākt kopā gaišā noskaņojumā, sirsnīgā atmosfērā, satikt kolēģus arī no citām skolām nevis mācību seminārā vai konferencē, kā ierasts, bet gan vieglā, brīvā gaisotnē, baudot kopā būšanas mirkļus jaukā koncertā, pozitīvā gaisotnē un sarunās.

Pasākums notiek nevalstisko (NVO) namā - Rīgā, Ieriķu ielā 43A, 6.jūnijā no plkst.14.00 līdz 16.00.
 

“Pedagogiem dienas ritms ir ārkārtīgi straujš un mainīgs -  jāspēj reizē dzirdēt, pamanīt tik daudz lietu, notikumu, bērnu noskaņojumu, izjūtu, jāspēj sekot līdzi mācību procesam 20 un 30 un pat vairāk bērnu klasē, jāspēj komunicēt gan ar bērniem, gan ar bērnu vecākiem (gan ar skolu vadību), jāspēj atrast kopīga valoda, jāspēj noturēt “kuģis uz kursa”, neskatoties uz šķēršļiem, kas reizēm gadās,  jo bieži vien vieglākais un ērtākais ceļš nebūt nav tas jēgpilnākais bērniņa izaugsmei,” saka Kadrija Beirote , sākumskolas pedagogs un biedrības “Sajūtu pasaule” valdes locekle.

Ar īpašu programmu uzstāsies mūziķis Reinis Galenieks, gaidāmi arī daži citi pārsteigumi!

“Gribam radīt pedagogiem nelielus svētkus! Gribam pateikt paldies, par darbu, ko viņi dara. Gribam dāvāt viņiem dažas stundas, pilnas smaida, gaišuma, viegluma un vienkārši – prieka! Lai vairāk spēka, lai gandarījums, lai vairāk enerģijas, mirdzuma acīs un gaišu domu!”

Pasākums ir bez maksas, taču vietu skaits  ierobežots. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti