Panorāma

Baltkrievijas publiciste: Vergs ne vienmēr saprot, ka ir vergs

Panorāma

Panorāma

Aicina ziedot skolēniem mācību gada sākumam

Aicina ziedot Ukrainas kara bēgļu skolēniem mācību gada sākumam

Daudzām ģimenēm, tuvojoties 1. septembrim, jādomā ne tikai par to, vai sagādāts viss vajadzīgais skolai, bet arī par to, vai nebūs jāizvēlas – gatavot vakariņas vai nopirkt pildspalvas un klades. Palīdzība nepieciešama arī Ukrainas kara bēgļu skolēniem.

Burtnīcas, flomāsteri un guašas krāsas, iespējams, ir lētākais no tā, kas ir jānopērk, gatavojot skolēnu skolai. Lielākā daļa vecāku rēķinās, ka palaist bērnu skolā izmaksā dārgi. Taču vēl lielākas grūtības ir Ukrainas kara bēgļu bērniem, kuriem karš ir atņēmis bērnību un iespēju skolu apmeklēt savās mājās. Ziedot.lv pārstāve Ilze Ošāne stāsta: "Dodoties bēgļu gaitās ir paņemtas tikai nepieciešamās lietas, arī lielais brālis un māsa nevar neko atdot, tāpēc šis mācību gads [bērniem no Ukrainas] būs liels izaicinājums." Viņa uzsver: "Rudens tuvojas ar lielajām cenām un saņemam signālus, ka būs grūti sagatavoties, īpaši trūks maiņas apavi."

Ikviens, kurš vēlas palīdzēt var doties uz kādu no veikaliem "Akropole", kur novietotas divas lielas ziedojumu kastes. Tajās tiek gaidīti gan ziedojumu no mājās esošiem krājumiem, arī lietoti, gan tikko iegādāti. Ziedot skolas gaitu sākumam var arī portālā Ziedot.lv.

Ikviens ziedotājs tiek aicināts paskatīties arī savās mājās, kas ir lieks, netiek valkāts vai bērni ir izauguši, tas vienmēr kādam var noderēt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti