Aicina uz stikla meistarklasēm skolēnu brīvlaikā

Šonedēļ Grīziņkalnā durvis vērs atvērtā stikla mākslas studija-darbnīca “Glass Point”, kurā ikviens varēs klātienē vērot stikla mākslinieku darbu un piedalīties dekoru un rotu radīšanas meistarklasēs. Pasaulē atvērtās darbnīcas ir ļoti populāras, un “Glass Point” būs pirmā šāda veida mākslas studija - darbnīca Latvijā.

Stikla mākslas studija-darbnīca “Glass Point” aicina ciemos skolēnus, viņu vecākus un ikvienu, kam interesē stikla dekoru un rotu radīšanas meistarklases Grīziņkalnā, Pērnavas ielā 33.

Visas dienas garumā būs iespēja izvēlēties starp divām radošajām meistarklasēm, kuras paralēli norisināsies studijā.

Pirmā meistarklase piedāvās iespēju iepazīties ar stikla kausēšanas tehniku un izveidot sev kādu no piedāvātajām rotām - auskarus, gredzenu, piespraudi vai kulonu. Izveidotie produkti tiks ievietoti stikla kausēšanas krāsnī un pēc pāris dienām rotas jau būs gatavas.

Otrajā meistarklasē būs iespēja iepazīties ar stikla aukstās apstrādes tehniku un izveidot magnētu, izmantojot aukstās apstrādes krāsas.

Pateicoties Rīgas domes finansiālam atbalstam, meistarklases atklāšanas dienās būs bez dalības maksas. Aicinātas ne tikai ģimenes ar bērniem un skolēni, bet arī jebkurš interesents pievienoties 26. oktobrī no plkst. 11.00 – 19.00 un 28. oktobrī no plkst. 11.00 – 16.00.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti