Mēs spējam vairāk nekā iedomājamies! Grāmata bērniem «Mazliet drosmes»

Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā britu rakstnieces un ilustratores Nikolas Kiniēras grāmatu bērniem "Mazliet drosmes". No angļu valodas tulkojusi Agnese Strazdiņa.  Grāmata paredzēta bērniem vecumgrupā 3+, informēja grāmatas izdevēji.

Trusītis Logans vislabāk jūtas mājās. Tāpēc, kad jādodas pirmajā piedzīvojumā, viņš nebūt nav priecīgs. Taču ārpusē ir brīnišķīga pasaule, ja vien viņam pietiks drosmes palūkoties visapkārt...

Sirsnīgs un jautrs stāsts par to, ka mēs katrs spējam daudz vairāk nekā domājam. Viss, kas vajadzīgs, – mazliet drosmes!

Grāmata liek lasītājam pārdomāt, ko īsti nozīmē būt drosmīgam. Vai drosmi pierāda tikai elpu aizraujoši piedzīvojumi, vai tomēr tur slēpjas kas vairāk?

Un kas ir svarīgākais īstā draudzībā? Vai draugiem noteikti jāgrib darīt vienas un tās pašas lietas?

Nikola Kiniēra (Nicola Kinnear) ir pasaulē ļoti populāra britu autore un ilustratore, viņas grāmatas tulkotas vairāk nekā 20 valodās. Tieši "Mazliet drosmes" atnesa autorei plašu atpazīstamību. Nikola par sevi stāsta: "Man ļoti patīk ilustrēt grāmatas bērniem, mani jo īpaši piesaista viss maģiskais un neparastais. Visvairāk mani iedvesmo daba un folklora."

Nikolas grāmatas aicina būt labsirdīgiem, pieņemt apkārtējos un pašiem sevi. Tajās vienmēr ir arī lieliska humora deva un atsauces uz klasiskajām pasakām.

Plašāk iepazīties ar autores darbiem ir iespējams šeit.

Grāmatu "Mazliet drosmes" jau ir pamanījuši izglītības speciālisti visā pasaulē, iekļaujot šo darbu diskusijās par grāmatā apskatītajām tēmām – drosmi, draudzību un piedzīvojumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti