Turpinās pieteikšanās izglītības programmai «Misija: Pirmsskola»; jau pieteikušies vairāk nekā 130 interesenti

Nodibinājuma "Iespējamā misija" jaunajai skolotāju izglītības programmai "Misija: Pirmsskola" pieteikušies jau vairāk nekā 130 interesenti no visas Latvijas. Pieteikšanās izglītības programmai turpinās vēl līdz 31. maijam. Īpaši tiek aicināti tie, kuri vēlas savu profesionālo karjeru saistīt ar Rīgu un Valmieru, jo šogad jaunie līderi un skolotāji darbu uzsāks tieši šajās pilsētās, informēja "Iespējamās misijas" pārstāvji.

Paredzēts, ka Rīgā jaunie skolotāji dosies strādāt uz Rīgas Āgenskalna pirmsskolu, Rīgas 244. pirmsskolas izglītības iestādē (PII) un Rīgas 234. PII. Katrā pirmsskolā jau rudenī darbu uzsāks divi jaunie pirmsskolas izglītības skolotāji, kuri vienlaikus darbam mācīsies "Iespējamās misijas" līderības attīstības programmā "Misija: Pirmsskola".

Savukārt Valmierā jaunie pirmsskolas pedagogi 1. septembrī paralēli mācībām izglītības programmā uzsāks darbu Valmieras 2. vidusskolas pirmsskolas izglītības grupās "Varavīksne". Šeit rudenī būs izremontētas jaunas telpas un radītas papildu vietas vairāk nekā 100 novada bērnu izglītošanai.

Lai pieteiktos "Misija: Pirmsskola", līdz 31. maijam jāaizpilda intereses anketa vietnē www.iespejamamisija.lv.

Dalība izglītības programmā, kuras vērtība ir 15 000 eiro, jaunajiem skolotājiem ir bez maksas, turklāt mācību laikā dalībnieki saņems stipendiju 300 eiro apmērā, kas papildus tiks izmaksāta darba algai pirmsskolā, ņemot vērā to, ka mācības notiek vienlaikus ar darbu pirmsskolā. Papildus minētajam visas apmācību programmas laikā tiek nodrošināts profesionāls atbalsts – izaugsmes kurators un mentors, kuri sniegs ikdienas atbalstu gan mācību laikā izglītības programmā, gan darba vidē pirmsskolā.

Plašāka informācija un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem atrodama šeit.

Līderības attīstības programma "Misija: Pirmsskola" ir "Iespējamās misijas" 15 gadu darbības gados attīstīta darba vidē balstīta izglītības programma, kuras mērķis ir attīstīt dalībnieku līderības prasmes, lai viņi kļūtu par profesionāliem pirmsskolas skolotājiem – pārmaiņu vēstnešiem un radītu  pozitīvu ietekmi uz katra bērna dzīvi, kā arī apgūtu līderības prasmes ilgtspējīgas ietekmes radīšanai izglītībā.

Līderības attīstības programma "Misija: Pirmsskola" ir veidota un tiek nepārtraukti pilnveidota, ņemot vērā starptautiskās organizācijas Teach for All pieredzi, kuras biedrs ir "Iespējamā misija", un starptautiskus pētījumus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti