Izstādē Rīgā iepazīstinās ar izglītības iespējām dažādās pasaules valstīs

23. septembrī Rīgā notiks ikgadējā specializētā izstāde "Days of International Education". Izstādē piedalīsies vairāk nekā 70 mācību iestādes no dažādām pasaules valstīm. Pasākuma apmeklētāji varēs personīgi iepazīties ar pasaulē slavenu izglītības iestāžu, tostarp privāto un valsts vidusskolu, profesionālo koledžu,  universitāšu, biznesa skolu, valodu nometņu un svešvalodu skolu vadītājiem un vadošajiem ekspertiem, paziņojumā presei informēja pasākuma rganizētāji.

Izstādes dalībnieku vidū ir augstākās izglītības iestādes no Nīderlandes, Itālijas, Lielbritānijas, Beļģijas, Vācijas, Šveices, Somijas, Norvēģijas, Spānijas, Lietuvas, Latvijas, ASV, Kanādas, Austrālijas un citām valstīm.

Izstādē piedalīsies tādas pasaulē slavenas vidusskolas kā Cardiff Sixth Form College (labākā vidusskola Lielbritānijā pēc gala eksāmenu rezultātiem pēdējo 12 gadu laikā), Bishop's Stortford, Sidcot School, LVS Ascot, Kings un daudzas citas.

Oficiālā Lielbritānijas IELTS un Kembridžas eksāmenu centra stendā būs iespēja iepazīties ar informāciju par šiem starptautiski atzītajiem eksāmeniem un to sagatavošanas kursiem Latvijā un ārvalstīs. Education USA centrs informēs par studiju iespējām ASV. Oficiālais UCAS centrs Latvijā sniegs informāciju par iestāšanos vairāk nekā 100 Lielbritānijas universitātēs. Izstādē piedalīsies arī Franču valodas institūts Latvijā un citas organizācijas.

Starptautiskās izglītības dienas pirmo reizi tika rīkotas Latvijā 2004. gadā, un šodien šis pasākums veiksmīgi norisinās arī ārpus Latvijas robežām – Igaunijā, Lietuvā, Polijā un Ungārijā.

Izstādi organizē Baltic Council for International Education sadarbībā ar izglītības aģentūru Meridian Group. Pasākumu atbalsta Lielbritānijas Tirdzniecības kamera, Britu padome, IELTS un Kembridžas eksāmenu centrs, kā arī Latvijas Angļu valodas skolotāju asociācija LAVSA (LATE).

Izstāde notiks sestdien, 23. septembrī, no 10.00 līdz 17.00 viesnīcas "Radisson Blu Hotel Latvija" konferenču centrā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti