Rīta Panorāma

Personas datu aizsardzības veicināšanai rīko kampaņu "Dati ir vērtība – sargā tos!"

Rīta Panorāma

Krievijas apšaudēs Ukrainā 6 civiliedzīvotāju upuri

Intervija ar Valsts izglītības attīstības aģentūras direktori Ditu Traidās

Sesto reizi norisināsies jauno profesionāļu meistarības konkurss «SkillsLatvia 2023»

Rīt un parīt Ķīpsalas izstāžu centrā norisināsies jauno profesionāļu meistarības konkurss "SkillsLatvia 2023". Šogad 19 dažādos prasmju konkursos savas profesionālās iemaņas apliecinās un par augstiem rezultātiem cīnīsies vairāk nekā 120 konkursanti no 31 profesionālās izglītības iestādes.

Valsts izglītības attīstības aģentūras direktore Dita Traidās Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" pauda, ka "jaunais profesionālis ir cilvēks, kuram jāveido sava nākotne, piemērs tiem jauniešiem, kuriem karjeras izvēle vēl priekš. Konkursā visi satiekas vienuviet, lai konstatētu, kāds ir profesionālās izglītības līmenis valstī, kāds ir talantu un izcilības līmenis, kā varam konkurēt darba tirgū un pasaulē."

Konkursā uzrunā skolas, atlasa labākos, piedāvā konkursā piedalīties profesijām, kurām konkurss veltīts. Konkurss notiek sesto gadu, tajā piedalījušies 650 jauniešu. Starptautiskos konkursos gūtas 40 medaļas.

Profesiju prestižs ir nemainīgs profesionālās izglītības uzdevums, pauda Traidās.

No 4. līdz 6. aprīlim (4. un 5. aprīlis apmeklētājiem atvērtās dienas) Rīgā, Ķīpsalas izstāžu centrā, notiks nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss "SkillsLatvia 2023"! Jaunie profesionāļi divu dienu laikā demonstrēs savas prasmes nozaru ekspertu veidotos darba uzdevumos sešās dažādās nozarēs un 19 prasmju konkursos. Konkurss ar moto "Uzvar darītājs!" jau sesto reizi atklās labākos jaunos profesionālos talantus Latvijā!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti