V.I.P.

«V.I.P.» 9.janvāris. Otrais pusfināls

V.I.P.

V.I.P. 9.janvāris. Otrais pusfināls

V.I.P. 2.janvāris. Pirmais pusfināls

Koleģiāli jauki, bet gatavi sacensībai. «V.I.P» spēlē radio dīdžeji

Sācies jauns gads un LTV erudīcijas spēle "Veiksme. Intuīcija. Prāts." (VIP) iesāk jaunu ciklu ar cilvēkiem, kurus nereti uztverat kā savējos, jo viņi ikdienā ir ar jums, viņi ir radio personības, DJ, raidījumu vadītāji, moderatori. Bet pirmajā pusfinālā “Radio Skonto” un “Star FM” komandas atzīst, ka nemaz nejūtas kā konkurenti, bet tomēr gatavas piedzīvot dedzīgu sacensību.

Ieraugot 12 divu pusfinālu dalībniekus, koleģiāli jaukus, draudzīgus, smaidīgus un asprātīgus, pirmais jautājums ir: "Jūs neuzvedaties kā konkurenti, šķiet, te sanācis vienas radiostacijas kolektīvs."

"Mēs arī nejūtamies kā konkurenti", jautājumu pirmais pārtver Egons Reiters no “Star FM”. "Es, man šķiet, pa šiem pārdesmit gadiem vien esmu pastrādājis septiņos dažādos rādžiņos, visi jūtamies kā viens veselums, lai arī drusku viens otru arī paspiegojam!"

"Ir mums tādi, kas pastrādājuši pilnīgi visās stacijās,” saka Valdis Melderis no “Radio Skonto”.

"Nu un, kas tad mums ko dalīt, tas tirgus jau nav liels, mēs esam Rīgā deviņas stacijas, bet katrs savu nišu dabū", tā piebilst kāds no radio SWH saimes.

"Bet Valdis (Melderis) katru gadu Pasaules radio dienā februārī apbraukā mūs visus ar torti "Cielaviņa", " to saka Jānis Romanovskis no “Star FM”.

"Nu ne jau ar vienu torti, katram kolektīvam sava…" saka Fredis (Andris Freidenfelds) no “Radio SWH”.

Pēc šādām laipnībām un komplimentiem uz pirmo pusfinālu gatavas “Radio Skonto” un “Star FM” komandas, kā arī erudīcijas spēles VIP vadītājs Uģis Joksts, kurš, būdams labs diplomāts, protams, neatklāj, kuru radiostaciju vairāk klausās.

“Star FM” trijnieks Jānis Romanovskis, Egons Reiters un Oskars Lepers ir pirmo reizi VIP ložā.

Oskars uzskata, ka "piedalīšanās erudīcijas spēlē, pat tās skatīšanās, ir ļoti vērtīga nodarbe, es šodien gribu piedzīvot dedzīgu sacensību ar atbilžu meklēšanu, lai tas ir emociju karuselis!"

Jānis un Egons piektdienu vakaros abi  “Star FM” viļņos vada raidījumu "Oskara ceremonija", Jānis saka tas esot lielisks piedzīvojums, lai arī viņš ir rīta cilvēks, mostas ar cīruļiem, tad laiks kopā ar Egonu, kopīgās sarunas esot labs piedzīvojums. Starp citu Egons Reiters ēterā ir kopš 1993.gada.

“Radio Skonto” komanda ar kapteini Kārli Malkavu kapteiņa godā ir ar lielāku pieredzi VIP ložā. 2016 gada decembrī gan Kārlis, gan Valdis, kurš toreiz bija kapteinis, spēlēja pret kolēģiem no  “Radio Tev” un iekļuva finālā. Viņu komandā bija arī Elita Marga.

"Šogad Rita Paula gandrīz piekrita, uzrunājām arī Agitu Lapsu, tāpat Elitu, bet nu meitenes tomēr vēlējās, lai spēlējam mēs. Bet šoreiz mums pievienojās Artis Krauklis!" stāsta Valdis Melderis.

Artis “Radio Skonto” ir ziņu redaktors, kopumā cilvēks ar milzīgu pieredzi gan radio, gan citos medijos. Viņu izdzirdot, prātā nāk spriedzes pilns seriāls ar pakaļdzīšanos pa Vācijas autobāņiem. "Kā ir bez Semīra?" vaicā Uģis. Jā, ar "Kobras" Semīru Artis teju saaudzis, vismaz, izdzirdot viņa  balsi, rodas 100% asociācija.

Šajā spēlē nereti iezogas doma par to, ka mēs šajā ciklā mazliet vairāk pastāstām par citiem medijiem, taču, ja ierauga Valdi Melderi, kurš vada raidījumus arī  citos TV kanālos, ir atraktīvs un interesants sarunu biedrs, tad šķiet mediju robežas nojūk, svarīga ir profesija, piederība tai, bet konkrētajā gadījumā erudīcija, pozitīva un aizraujoša spēle.

Ir pilnīgi skaidrs, ka šajā reizē 40 VIPiņa minūšu ir par maz, lai iekļautu raidījumā visas emocionālās sarunas un stāstus, kas rodas, atbildot uz jautājumiem. Piemēram, Egons vairākkārt pieceļas kājas, piestājas pie kapteiņa Jāņa galdiņa, un abi aktīvi spriež par atbildi, piemēram, par kurmjžurku vai kādu dziedniecisku Latvijā augošu pārtikas izejvielu. Egons arī izstāsta par savu piedzīvojumu, piedaloties TV projektā  "1000 jūdzes", uz kuru uzrunāts saņēmis apgalvojumu, ka "iespēja izdzīvot ir visai liela".

Skatoties šo spēli, sajutīsieties kā kopā ar savējiem, ļoti zināmiem kompānijas cilvēkiem, pēc nedēļas šo pašu sajūtu radīs “Radio SWH” komandas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti