Ventspilī izbūvēta vissezonas rodeļu trase

Ventspilī ekspluatācijā nodota vissezonas rodeļu trase, kas būs atvērta visu gadu jebkuros laika apstākļos, informēja Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Komunālā pārvalde". Ventspils Piedzīvojumu parka rodeļu trases kopējais garums ir 800 metri, no kuriem trases nobrauciens ir 580 metri un pacēlāja garums 220 metri.

Rodeļu trase apmeklētājiem būs pieejama no šī gada 10. jūnija.

"Ventspils Komunālā pārvalde" informēja, ka lietus laikā kamanas būs aprīkotas ar aizsegiem, pasargājot pasažieri no nokrišņiem. Rodeļu trase ir izbūvēta ne tikai kalna zemes reljefa līmenī, jo trases augstākais punkts nobrauciena sākumā atrodas aptuveni 25 metrus virs zemes.

Nobrauciena laikā kamanas spēs sasniegt 40 km/h lielu ātrumu.

Trasē būs pieejamas kamanas, kas aprīkotas ar manuālo un elektronisko bremzēšanas sistēmu, kas nodrošinās pašbremzēšanu gadījumā, ja priekšā braucošais brauks lēnāk vai arī tiks pārsniegts drošs braukšanas ātrums. Kamanās vienlaicīgi varēs braukt viens vai divi apmeklētāji.

Ventspils rodeļu trases būvniecības darbus veica uzņēmums SIA "Pilsbūve", kā arī apakšuzņēmējs, Vācijas rodeļu trašu ražotājs "Josef Wiegand GmbH & Co. KG", kas izgatavojis rodeļu trases dažādās valstīs, tostarp ASV, Ķīnā, Apvienotos Arābu Emirātos un lielākajās Eiropas valstīs. Projekts tapis ar valsts budžeta līdzfinansējumu 1,6 miljonu eiro apmērā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti