Uzņēmumu reģistrs klientu apkalpošanā izmantos mākslīgo intelektu

Nākamā gada pavasarī darbu Uzņēmumu reģistrā sāks virtuālais asistents - mākslīgā intelekta risinājums, kas spēs apkalpot klientus latviešu un angļu valodā.

Virtuālā asistenta uzdevums būs sniegt interesentiem atbildes uz biežāk uzdotajiem un vienkāršākajiem jautājumiem par Uzņēmumu reģistra pakalpojumiem un iesniedzamajiem dokumentiem, savukārt par sarežģītākiem jautājumiem klientus arvien vēl konsultēs reģistra darbinieki.

Guna Paidere: Uzņēmumu reģistrs klientu apkalpošanā izmantos mākslīgo intelektuMadara Fridrihsone
  Virtuālā asistenta ieviešana Uzņēmumu reģistrā ir pilotprojekts mākslīgā intelekta ieviešanai valsts pārvaldē, iepazīstinot ar virtuālo asistentu, kas nosaukts par Lauru, norādīja Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāre Guna Paidere.

  Laura ir Latvijas uzņēmuma “Tilde” radīts virtuālais asistents, viņas māsa Anete nesen ir uzsākusi darbu uzņēmumā “Lattelecom”, savukārt pašlaik Uzņēmumu reģistrā top jauns virtuālais asistents, mēs vēl nezinām, vai tas būs Lauras brālis vai māsa, kurš jau nākamā gada pavasarī sāks apkalpot Uzņēmumu reģistra klientus elektroniskajā vidē, pastāstīja Paidere.

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Tehnoloģijas un zinātne
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti