Tehnoloģiju un jaunuzņēmumu nozares pasākums «TechChill» šogad notiks maijā

Baltijas reģiona vadošais tehnoloģiju un jaunuzņēmumu nozares pasākums “TechChill” šogad n 7. -21. maijam norisināsies jau desmito reizi. Pielāgojoties globālās pandēmijas ieviestajām korekcijām, pasākums norisināsies digitālā formātā.

Par “TechChill 2021”centrālajām tēmām izvirzītas ilgtspējas inovācijas, profesionālās izaugsmes veicināšana, digitālā transformācija, kā arī Baltijas valstu loma globālās tehnoloģiju nozares attīstībā.

Lai arī pasākums notiks digitālā formātā, saturs paliks nemainīgs un tajā jau tradicionāli paredzēta vieta nozares ekspertu prezentācijām un paneļdiskusijām, jaunuzņēmēju un investoru tīklošanās aktivitātēm, "Fifty Founders Battle" sacensībām, pieredzes apmaiņas stāstiem un diskusijām, meistarklasēm, hakatoniem un dažādiem citiem tiešsaistes satelītpasākumiem, kas pirmo reizi būs pieejami dalībniekiem no jebkuras vietas pasaulē.

Pirmais no “TechChill 2021” sezonas iesildošajiem pasākumiem norisināsies trešdien, 20. janvārī, pulksten 17.00 kad "TechChill" organizatori "Facebook" tiešraidē iepazīstinās ar šī gada paplašināto pasākumu formātu, centrālajām tēmām, pirmajiem runātājiem un citiem jaunumiem.

Virtuālajā atklāšanas pasākumā skatītājus uzrunās “TechChill” valdes locekļi Marija Ručevska, Ernests Štāls un Andris K. Bērziņš, bet jau uzreiz pēc tam sekos iepazīšanās ar “TechChill” komūnas pārstāvjiem.

Turpinājumā paredzēta tematiska paneļdiskusija par tehnoloģiju nozares tendencēm 2021. gadā un Baltijas reģiona lomu to attīstībā, kur kā eksperti piedalīsies ilgtspējas platformas “Plan A” dibinātāja un izpilddirektore Lubomila Jordanova, “Google” vadītājs Baltijas valstīs Vitauts Kubiļus (Vytautas Kubilius), kā arī jaunuzņēmumu investīciju kompānijas “Lemonade Stand” vadošais partneris Sims Tellers (Siim Teller). Paneļdiskusiju moderēs “TechChill” valdes locekle Līva Pērkone. Ikviens interesents ir aicināts bez maksas sekot līdzi “TechChill” sezonas atklāšanas norisei.

“TechChill savas darbības desmitajā gadā kā vienu no svarīgākajiem mērķiem izvirza izplešanos uz kaimiņvalsti Lietuvu. “Mēs vēlamies veicināt visu Baltijas valstu izaugsmi, stiprināt reģiona vienoto identitāti un izcelt tā pozīcijas starptaustikā līmenī, palīdzot piesaistīt arvien jaunus partnerus, investīcijas, darba vietas un iespējas. Kopējai izaugsmei ir vitāli nepieciešams parādīt, ka Baltijas valstis piedāvā zinošu un spējīgu darba spēku, reģiona lokācija ir izdevīga teju jebkuram biznesam, te ir pieejams atbalsts no valstu institūcijām un citi uzņēmējiem pievilcīgi faktori. Turklāt tam kā lielisks pierādījums kalpo lielais investīciju apjoms, ko Baltijas jaunuzņēmumi spējuši piesaistīt pērn, par spīti visiem pandēmijas radītajiem izaicinājumiem,” pauda “TechChill” valdes priekšsēdētāja Marija Ručevska.

Par "TechChill":

Laika gaitā izaugot no nelielas līdzīgi domājošu tehnoloģiju entuziastu kustības, “TechChill” mērķis ir sekmēt Baltijas jaunuzņēmumu kopienas sasniegumus un ik gadu pulcēt tūkstošiem apmeklētāju, tostarp perspektīvu jaunuzņēmumu pārstāvjus, inovatīvas korporācijas, dažādu biznesa jomu ekspertus, reģiona aktīvākos investorus un talantīgus tehnoloģiju nozares entuziastus. “TechChill” organizē bezpeļņas organizācija ar tādu pašu nosaukumu, kas visa gada garumā sniedz atbalstu Baltijas jaunuzņēmumu ekosistēmai un sekmē tās izaugsmi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt