Tehnoloģiju konferencē «TechChill» Rīgā uzsvars tiks likts uz zaļajām tehnoloģijām, 5G un blokķēdi

Baltijas jaunuzņēmumu un tehnoloģiju konferences "TechChill" skatuves programmas uzsvars tiks likts uz pārmaiņām, kuras radīs attīstība zaļo tehnoloģiju, 5G un blokķēdes sektoros, informēja pasākuma organizatori. Konferencē uzstāsies runātāji no "Google", "Bolt", "Nokia", "Wolt", "Rotten Tomatoes", "Ericsson" un 70 citiem labi pazīstamiem zīmoliem.

"TechChill 2020" norisināsies jau pēc divām nedēļām - no 20. līdz 21. februārim Rīgā, "Hanzas peronā" un pulcēs vairāk nekā 2000 dalībniekus, tostarp 300 jaunuzņēmumus, 200 investorus un 100 plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus no visas pasaules. Divu dienu konference, kas šogad notiek jau devīto reizi, piedāvās prezentācijas un diskusijas par jaunākajām tendencēm tehnoloģiju jomā uz divām skatuvēm - "Go Big" skatuves un "Founder" skatuves.

Runātāji uz "Go Big" skatuves apspriedīs tādas zaļo tehnoloģiju un ilgtspējas tēmas kā "Mērķtiecīga pieeja klimata pārmaiņām" (Lubomila Jordanova, Plan A) un "Nākamās paaudzes kapitāls - peļņas un mērķa apvienošana" (Agata Freimane, Norrsken VC). Tāpat LMT piedāvātais 5G bloks "Go Big" skatuves programmā ietvers diskusijas par uzņēmējdarbības iespējām jaunuzņēmumiem un "Nokia" līdzšinējo pieredzi 5G risinājumu pielietošanā. Vienas no galvenajām blokķēdes tēmām būs "Blokķēdes uzņēmējdarbības modeļu izpēte un apgūšanas izaicinājumi" (Džulsa Millere, IMB Blockchain Accelerator) un "Eiropas līderība blokķēdes jomā: inovācijas, infrastruktūra, regulas" (Pēteris Zilgalvis, Eiropas Komisija).

Uz "Founder" skatuves galvenās tēmas būs pārdošana un mārketings, kā arī dibinātāju stāsti, jo pēc šīm tēmām Baltijas auditorijā novērojams arvien augošs pieprasījums. Starp dibinātājiem, kas dalīsies savā pieredzē, izaicinājumos un gūtajās atziņās būs tādu Eiropas veiksmes stāstu kā "Bolt", "Wolt" un "Mintos" dibinātāji. Tāpat viena no galvenajām tēmām uz "Founder" skatuves būs garīgā veselība. Stjuarts Rodžerss (Stewart Rogers) no "Grit Daily" savas runas "Kāpēc garīgā veselība ir tehnoloģiju nozares lielākā problēma un kā to risināt" laikā dalīsies ar sava pētījuma rezultātiem, kamēr "Contriber Ventures" pārstāvis pievērsīsies garīgās izdegšanas tēmai. "Google", "Growth Tribe" un "Printful" ir daži no zīmoliem, kas dalīsies ar praktiskiem piemēriem, padomiem un stratēģijām dažādās mārketinga jomās, tostarp zīmola un satura mārketingā, digitālajā mārketingā, reputācijas pārvaldībā un pārdošanas un izaugsmes stratēģijās.

“TechChill” arī 2020. gadā turpina tradīciju – "Fifty Founders Battle" sacensības, kur 50 daudzsološākie un inovatīvākie jaunuzņēmumi no Baltijas valstīm, Ziemeļvalstīm, Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīm prezentēs savas idejas investoriem, potenciālajiem klientiem, medijiem un citiem konferences dalībniekiem. Piecdesmit pusfinālisti, kas kāps un "TechChill" skatuves, ir izziņoti un iedalīti piecās kategorijās - finanšu tehnoloģijas ("FinTech"), zaļās tehnoloģijas ("GreenTech"), medicīnas tehnoloģijas ("MedTech"), "B2B" un "B2C". Arī šogad būtiska konferences daļa ir tās satelītpasākumi, kopumā 20, kas paredzēti gan jebkuram interesentam, kā, piemēram, meistarklases vai "Career Move" karjeras dienas, gan tieši konferences apmeklētājiem, piemēram, "Google" rīkotā darbnīca.

Bezpeļņas organizācija "TechChill" ir Latvijas jaunuzņēmumu vides pārstāvju iniciatīva. Tās mērķis ir veicināt tehnoloģiju un jaunuzņēmumu ekosistēmas attīstību, starptautisko atpazīstamību un investīciju piesaisti. Organizācijas nozīmīgākais ikgadējais notikums ir tās organizētā starptautiskā konference "TechChill", kas 20. un 21. februārī norisināsies Rīgā, Hanzas Peronā. Uzņēmēju foruma programmā 100 starptautiski runātāji divu dienu garumā uz divām paralēlām skatuvēm pārrunās tehnoloģiju tendences, stāstīs uzņēmējdarbības veiksmes un iedvesmas stāstus un pulcēs 2000 uzņēmējus, tehnoloģiju ekspertus, investorus un starptautiskos medijus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt