Sociālo mediju platforma «Google+» tiks slēgta 2.aprīlī

ASV kompānijas "Google" sociālo mediju platforma "Google+" tiks slēgta 2.aprīlī un pakāpeniski tiks sākta kontu satura dzēšana, teikts "Google+" lietotājiem izsūtītajā paziņojumā.

"Google" izveidoja "Google+" kā potenciālu konkurentu sociālajam tīklam "Facebook", bet šī sociālo mediju platforma piesaistīja maz lietotāju.

"Google" jau pagājušā gada oktobrī paziņoja par plāniem slēgt "Google+", jo šīs platformas kļūme bija padarījusi neaizsargātus personīgos datus līdz 500 000 lietotāju kontos. Sākotnēji bija plānots platformu slēgt līdz 2019.gada gada augustam, bet pēc jaunas privātuma kļūmes konstatēšanas tika nolemts slēgšanas procesu paātrināt.

"Google+" lietotājiem izsūtītajā paziņojumā teikts, ka tiks dzēsts viss kontu saturs, tostarp fotogrāfijas un video, taču dzēšanas process var ilgt vairākus mēnešus, tādēļ kādu laiku daļa satura platformā vēl būs redzama.

Tomēr jau pēc 4.februāra nebūs iespējams izveidot jaunus profilus, lapas vai pasākumus.

Lietotāji savu kontu saturu var saglabāt, lejupielādējot to līdz aprīlim. Arī lapu moderatori varēs saglabāt kopīgos datus.

Personām, kas izmanto "Google+", lai pierakstītos citās vietnēs, atgādināts, ka tuvākajās nedēļās tas vairs nebūs iespējams, bet dažos gadījumos šo opciju nomainīs "Google Sign-in" poga.

Pēc 4.februāra vietnē "Blogger" lietotājiem vairs nebūs iespējams izmanto "Google+" komentāru izteikšanai un no marta to nebūs iespējams lietot arī citās vietnēs.

Visi "Google+" komentāri tiks dzēsti, sākot no 2.aprīļa.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti