Panorāma

Rosina tiesības šaut suņus

Panorāma

Skolēni aizrautīgi pēta vēsturi

Likumus varēs tvītot, ieteikt un lasīt mobilajā telefonā

Portāla "Likumi.lv" jauno versiju pielāgo arī mobilajiem telefoniem

No piektdienas pieejama jauna portāla „Likumi.lv” versija, kura darbojas arī mobilajā versijā, kā arī iespējams dalīties ar tiesību aktu informāciju sociālajos tīklos.

Ar 24.maiju iedzīvotāji valsts informatīvo pakalpojumu (sistematizētus tiesību aktus) saņem pilnveidotā kvalitātē – publiskota vietnes Likumi.lv jaunā versija.

Vidēji mēnesī portālu apmeklē aptuveni katrs septītais Latvijas interneta lietotājs, bet dienā tā saņem ap 40 000 klikšķu. Visbiežāk cilvēki meklē tādus likumus, kuri attiecas uz ikdienā sastopamām problēmām, kā ceļu satiksme un darba tiesības. Tādēļ, modernizācijas ietvaros, vietnē iekļautas šādus meklējumus atvieglojošas iespējas. „Tiesību akti ir sakārtoti arī pēc tēmām. Šis būtu ērts palīgs neprofesionāļiem, jo šeit tiesību akti ir sagrupēti pēc visus interesējošām tēmām – darba tiesības, patērētāju tiesības, komerctiesības,” saka portāla „likumi.lv” galvenā redaktore Inese Luste.

Turklāt, reģistrējoties caur savu profilu kādā no sociālajiem tīkliem, katrs lietotājs varēs lapu personalizēt, piemēram, atlasīt sev interesējošos likumus un saņemt ziņas par izmaiņām tajos. Izstrādāta arī vietnes mobilā versija, lai likumi būtu pieejami teju jebkur, arī, piemēram, ja apstādina ceļu policists. „Piemēram, tas nozīmēs to, ka jūs ar savu mobilo telefonu, izmantojot likumu mobilo versiju varēsiet ātri atrast attiecīgo pantu, pārliecināties, vai šis pants ir spēkā, vai tas nav grozīts, un vai tai pusei, kas jums oponē ir taisnība. Respektīvi, tas padarīs šīs tiesības vēl pieejamākas.”


Jaunā vietne veidota mūsdienīgā vizuālajā izpildījumā un papildināta ar virkni jaunu tehnisku risinājumu. Tāpat izveidota „Likumi.lv” mobilā versija „m.likumi.lv”.

Mobilā versijā ir piemērota arī vājredzīgām personām, kuras tīmekļa pārlūkošanai izmanto speciālu programmatūru.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti