Piedalies Latvijas Radio aptaujā par podkāstu lietošanas paradumiem!

Latvijas Radio īsteno aptauju, kurā aicina piedalīties podkāstu klausītājus visā Latvijā. Aptaujas mērķis ir labāk izprast Latvijas podkāstu klausītāju portretu un gūt ieskatu to paradumos un interesēs. Iegūtos datus plānots izmantot, lai nākotnē vēl plašāk attīstītu Latvijas Radio podkāstu piedāvājumu.

"Podkāstu popularitāte visā pasaulē pēc lēciena pandēmijas sākumā šobrīd ir nostabilizējusies, bet Latvijā šī industrija turpina attīstīties gan ar lielo mediju palīdzību, gan individuāliem ieinteresēto centieniem. Pērn veicām apjomīgu aptauju par podkāstu patēriņa īpatnībām Latvijā un, tuvojoties Starptautiskajai podkāstu dienai, vēlamies noskaidrot, vai, kas un kā mainījies pa šo laiku," skaidroja Latvijas Radio podkāstu redaktors Andrejs Siliņš, norādot, ka, piedaloties aptaujā, ir iespējams laimēt arī unikālu ekskursiju vēsturiskajā Latvijas Radio ēkā.

Aptaujas anketa pieejama šeit.

Par Latvijas Radio podkāstiem:

Latvijas Radio podkāstu straumēšanas vietnēs piedāvā vairāk nekā 160 dažādus raidījumus, kas pielāgoti raidierakstu formātam. Tāpat pieejami vairāki oriģinālpodkāsti, kas primāri veidoti digitālajai audio videi:

Tāpat Latvijas Radio 4 – Doma laukums piedāvā visaptverošu saturu krievu valodā, tostarp podkāstos lielu popularitāti iemantojušo bērnu literatūras podkāstu "В гостях у книжки" un zinātnei veltīto "Природа вещей".

Ik mēnesi Latvijas Radio paplašina piedāvātā satura apjomu podkāstu straumēšanas vietnēs. Latvijas Radio veidotos podkāstus var klausīties arī Latvijas Radio mobilajā lietotnē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti